Prodej apartmánů, 3 +KK, 97 m2, Opatov ( okr. Třebíč)

Opatov

Prodej, Byty 3+kk
  • Osobní
  • Stav: Ve výstavbě
  • Montovaná
  • Nevybavený
  • Terasa
info v RK

včetně všech poplatků

Popis a parametry nemovitosti

Vážení přátelé, máme hotovo a děláme první prohlídky na našich dokončených apartmánech. Jeden standardní apartmán jsme vybavili kompletním nábytkem pro přesnou představu, další 3 apartmány ( z celkových 18) budou k prohlídce nevybavené.
Sami si na místě můžete projít danou lokalitu, zkontrolovat kvalitu provedených prací, osahat si vaši novou kuchyňskou linku, kouknout se do nových, moderních koupelen a WC, prohlédnout si technické zázemí, nejenom daného apartmánu, ale i celého resortu, ověřit i velikost pokojů a vyzkoušet si výhledy z oken a terasy
Více podrobných informací, výměry jednotlivých apartmánů, ceník, fotogalerie z výstavby, videa najdete na www.apartmany-opatov.cz

Prodej apartmánů, 3 +KK, 97 m2, Opatov ( okr. Třebíč)

Popis nemovitosti

Cenainfo v RK včetně všech poplatků
KategorieByty 3+kk
LokalitaOpatov
OkresTřebíč
Typ bytumezonet
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná96 m²
Plocha podlahová96 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuVe výstavbě
BudovaMontovaná
ZařízenýNe
Terasaano
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky082-11-578
Kontaktovat makléře

Prozkoumali jsme okolí

Náš developerský projekt v Opatově na Moravě bude postaven dle nejnovějších trendů a technologií jako pasivní bydlení typu v energetické třídě A. Základním stavebním prvkem jsou CLT panely, jejichž nosným systémem je masivní dřevo. Tyto panely, které značně urychlují výstavbu, splňují i nejnáročnější ekologická kritéria, zároveň jsou energeticky úsporné, šetrné k životnímu prostředí a vytvářejí zdravé klima uvnitř domů.
Okenní výplně – zejména na jižní straně, budou zhotoveny z hliníkových profilů, protože lépe odolávají výkyvům teplot v této lokalitě. Podkrovní okna budou dřevěná, tady vsadíme na ověřenou kvalitu od firmy Velux. Vnitřní dveřní výplně budou realizovány dveřmi Sapeli s obložkovými zárubněmi. Podlahy jsou navrženy v dřevěném dekoru. O veškerou sanitu, obklady a dlažby se v apartmánech postará firma Ptáček, která je bude realizovat dle nejnovějších trendů. Střecha, která je projektována jako sedlová, bude osazena betonovými střešními taškami matnými, glazovanými, saténového vzhledu, odolným proti rozmarů počasí a nečistotě.
Samostatnou kapitolou je větrání, vytápění, chlazení a ohřev teplé vody. O maximální komfort se v tomto ohledu postará špičkové rekuperační zařízení firmy Pichler, a sice kotel PKOM4. Jeho předností je nejen pohodlné, dálkové, programovatelné ovládání zařízení přes mobilní aplikaci, ale i malá plocha 0,75 m2, potřebná k umístění zařízeni a bezhlučný provoz. Jednotka bude umístěna v místnosti kolárny – skladu, která je oddělenou součástí každého apartmánu.
Soukromí si budete moci užít na zastřešené terase, oddělené gabionovými zídkami s výhledem na dominantu celého resortu a tou bude biotop o rozloze 200 m. Při realizaci tohoto našeho projektu dbáme na to, aby stavba a prostředí byly těsně skloubeny s přírodou a poskytovaly klid a pohodu k aktivnímu odpočinku.

Mgr. Karel Vágner
CENTURY 21 All Inclusive
+420 777 604 591
[email protected]
www.century21.cz/makler-mgr-karel-vagner
IČ: 74675648

"Na základě svých dlouholetých zkušeností dokážu svým klientům vyřešit situaci při prodeji a koupi nemovitostí, financování a osobním přístupem zvládnout jejich obtížné životní situace.

Moje krédo: ""Pokud máte špatnou zkušenost s prací realitních makléřů, přijďte si k nám změnit názor"""

Kontaktovat makléře
bgMgr. Karel Vágner