Prodej pěkné chaty v Želešicích

Želešice 292

Prodej, Chata
  • Stav: Dobrý
  • Zahrada
1 950 000 Kč

+ provize RK 5% + DPH

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi pěknou chatu se zahradou o ploše 1196 m2 v obci Želešice. Chata je dřevěná, montovaná s nízkým sedlovým krovem a sklepem. Kamenný sklep je samostatně přístupný a má 2 místnosti. V zadní místnosti se nachází vinný sklep. Chata disponuje obytným prostorem s kuchyňskou linkou a kamny na tuhá paliva. Do chaty je zavedena elektřina. Pod chatou jsou 2 podzemní nádrže na dešťovou vodu. WC je mimo chatu, suché.

Zahrada se nachází ve svažitém terénu orientovaném na jih a je rozdělena kamennými terasami. V horní části zahrady je menší vinice s 230 hlavami vinné révy. V prostřední části zahrady se nachází dřevěná chata s venkovní terasou a s dřevěnou pergolou, venkovní krb a dřevěná kůlna na nářadí. Ve spodní části zahrady jsou zatravněné terasy s ovocnými a okrasnými stromy. Příjezd k chatě je po nezpevněné komunikaci a je možné parkovat na zahradě nebo před ní.

Chata se nachází nad obcí Želešice, které jsou od Brna vzdáleny 10 km.

Kupní cena nemovitosti uvedená v inzerátu je pouze orientační. V případě vyššího počtu zájemců může dojít i k jejímu zvýšení.

Prodej pěkné chaty v Želešicích

Popis nemovitosti

Cena1 950 000 Kč + provize RK 5% + DPH
KategorieChata
LokalitaŽelešice 292
OkresBrno-venkov
Velikost1 pokoj
Plocha užitná17 m²
Plocha pozemku1.196 m²
Plocha zastavěná17 m²
Plocha zahrady1.179 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky054-12-374
Kontaktovat makléře
Ivana Filousová
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-ivana-filousova

"Dovolte, abych se Vám nyní představila.
V realitách se pohybuji od roku 2001 a mám za sebou stovky zdárně uzavřených obchodních případů. Vím, že prodat či koupit nemovitost je velmi důležité životní rozhodnutí. Vím také, že ne každý klient si je vědom, co obnáší prodej, nákup či pronájem nemovitosti. S tím vším Vám velice ráda poradím a pomohu.

Věnuji se prodeji bytů, domů, pozemků a rekreačních objektů. Působím v Brně a okolí.

Vždy respektuji potřeby mých klientů a kladu důraz na individuální přístup. Každý z nás má jiné důvody k prodeji či nákupu nemovitosti a pro každého je důležité něco jiného. Někdo se dostal do složité životní situace a tu potřebuje řešit rychle a někdo jiný na prodej či koupi nespěchá a je pro něho důležitá spíše výsledná cena, lokalita nebo stav nemovitosti apod.

Nechci Vám za každou cenu prodat moje služby, ale jde mi především o Vaši spokojenost. To je pro mě ta nejlepší odměna a také důvod proč mě i po šestnácti letech tato práce stále baví a naplňuje.
Pokud tedy chcete prodat, koupit či pronajmout svoji nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.
JSEM TU PRO VÁS – JSEM VAŠE REALITNÍ MAKLÉŘKA."

Kontaktovat makléře
bgIvana Filousová