Prodej stavebního pozemku 4923 m2 s výhledem, Miloňovice, okr. Strakonice

Miloňovice

Prodej, Pozemky pro bydlení
  • Bydlení
3 000 000 Kč

Popis a parametry nemovitosti

Ve výhradním zastoupení zprostředkuji prodej velkého pozemku určeného pro budoucí stavbu rodinného domu venkovského typu o celkové rozloze 4923 m2 v mírném jižním svahu obce Miloňovice. Pozemek je na slunném, nejvyšším místě obce, ze kterého je nádherný výhled do okolní krajiny s blízkostí lesa. Pozemek se nachází ve staré zástavbě domů, kdy je koncovou částí zástavby, a tedy se jedná o skutečně velmi klidné místo.

Připojení na elektřinu je v dosahu cca 20 m od hranice pozemku, možné napojení na vodovod a na kanalizaci je cca 50 m od pozemku. Přívod vody je možné řešit vybudováním studny (byl zde již proveden průzkum vody v hloubce 6 m).

Pozemek je v současné době neudržovaný, je zde vzrostlá tráva, náletové křoviny, zbytek chatičky atd. Je zde však i několik vzrostlých stromů, které pozemku dodávají pocit útulnosti. Ojedinělou specifikou pozemku je přírodní, malé vodní jezírko na konci pozemku.

K pozemku vede nezpevněná přístupová cesta. Podíl vlastnictví cesty je součástí prodeje pozemku. Přístup na pozemek je tedy zaručen.

Obec Miloňovice je vzdálena pouhých 8 km od Strakonic. Jedná se o malebnou obec.

Pozemek je možné rozdělit na více stavebních parcel, je tedy vhodný též na investici.
Pro více informací mne prosím kontaktujte.

Prodej stavebního pozemku 4923 m2 s výhledem, Miloňovice, okr. Strakonice

Popis nemovitosti

Cena3 000 000 Kč
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaMiloňovice
OkresStrakonice
Plocha pozemku4.923 m²
ZástavbaObytná
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky020-13-012
Aktualizace7. 5. 2021
Kontaktovat makléře