Prodej pozemků 3900 m² s roubenkou 99m²- Sobotín

Sobotín

Prodej, Pozemky pro bydlení
  • Bydlení
  • Voda
  • Elektřina
  • Odpad
  • Komunikace
info v RK

včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Zamilovali jste se do okolí Jeseníků a hledáte investici která Vám nabízí rodinné bydlení nebo zajištění prostorného pozemku pro různé využití. Vaši přátelé Vás budou přemlouvat o sdílení romantických zážitků a harmonického prostředí. Budete cítit útulnou atmosféru a pokud nechcete slevit ze svých nároků, pak tohle místo se stane Vaším domovem.
Dovolujeme si Vám nabídnout prodej rozsáhých pozemků 3900 m2 s roubenkou o velikosti 5+kk, pozemky jsou oploceny a na jedné straně zakončuje hranici pozemku potok a vzrostlé stromy, oblast se nachází ve vyhledávané rekreační oblasti na úpatí Jeseníků v Sobotíně.
Novostavba roubenky je připravena k dokončení a nabízí možnost vlastního výběru materiálu. Roubenka je před kolaudací a přízemí je zcela obyvatelné a lze využívat. Dispozice domu, v 1NP se nachází zádveří a chodba, pokoj jako ložnice, koupelna s WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem, vytápění zajišťují akumulační kachlová kamna, nebo další zdroj tepla lze využít přímotopy, v domě je rozveden centrální vysavač, v domě jsou dřevěné zárubně, dveře jsou z kartáčovaného sibiřského smrku, podlahy dubové nebo dlažba. V 2.NP se nachází chodba, koupelna a tři pokoje. Využití je těsně před dokončením ( podlahy, podhledy již zatepleného stropu, dokončení koupelny a balkonu ). Roubenka je připojena na elektřinu, na domácí ČOV, na vlastní kopanou studnu, dále se nabízí možnost napojení na obecní vodovod který je na hranici pozemku. Součástí pozemku je garáž s elektr.vraty, parkovací přístřešek, dlážděná plocha, elektr.brána.
Dům se nachází v blízkosti luxusního zámeckého hotelového resortu Sobotín. a je vzhledem k umístění vhodný i jako investice ke krátkodobým pronájmům. Vzhledem k zastavitelnosti pozemku lze uvažovat o další výstavbě na velkém pozemku nebo jeho rozdělení a pro šikovného investora lze doporučit nákup i jako zajímavou investiční příležitost do budoucna. V Sobotíně se nachází několik turistických, cyklistických a běžkařských stezek. Nedaleko je lyžařská sjezdovka, v okolí jsou malá lyžařská střediska, termální lázně, aqvapark a mnoho dalších možností.
Rádi Vás nemovitostí provedeme a případně zajistíme také výhodné financování, přímo na míru i včetně odhadů a pojištění.
Dovoluji si Vás osobně pozvat aby jste se přesvědčili o harmonickém místě. Budu se na Vás těšit RM.

Prodej pozemků 3900 m² s roubenkou 99m²- Sobotín

Popis nemovitosti

Cenainfo v RK včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaSobotín
OkresŠumperk
Plocha pozemku3.900 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
Počet objektů2
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaMístní zdroj
Elektřina230V
OdpadČOV pro celý objekt
TopeníLokální elektrické
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky14323036
Kontaktovat makléře