Rodinný dům se zahradou a vlastní garáží v centru Českých Budějovic

Budivojova 1532/11, České Budějovice - České Budějovice 3

Prodej, Rodinné domy
  • Stav: Dobrý
  • Částečně vybavený
  • Zahrada
  • Garáž
9 980 000 Kč

Dům je volný ihned!, cena k jednání

Popis a parametry nemovitosti

Bydlení v rodinném domě se dnes ve většině případů pojí s nutným dojížděním. Máme pro vás nabídku, která vás může časově náročného dojíždění navždy zbavit. Rodinné bydlení v samém srdci Českých Budějovic. Rodinný dům se zahradou a garáží v docházkové vzdálenosti od všeho ve městě. Jednoduše na místa kam většina musí dojíždět, vy budete moci vyrazit klidně třeba v pantoflích.

Rodinný dům se nachází v ulici Budivojova jeho zastavěná plocha je 91 m2 a k domu náleží zahrada o výměře 166 m2. Parkování je zajištěno ve vlastní garáži nebo na obecní komunikace před domem. Dům je prakticky rozdělen na tři podlaží, kdy první je pojato jako technické, druhé jako obytné a třetí jako klidová část domu. Jako třešnička je půdní prostor, který při případné rekonstrukci nabízí možnost vytvoření unikátního obytného prostoru s terasou. Celkově dům nabízí 200 m2 podlahové plochy.

Stávající dispozice domu je řešena takto: do domu vstupujeme z obecní komunikace, hlavní chodba 1.NP zajišťuje vstup technické místnost s kotlem a pračkou, dílny, skladu, špízky a komory po schody. Z chodby je přímý vstup na terasu a zahradu. Po schodišti vstupujeme do 2. NP, kdy z chodby je přístupný obývací pokoj s jídelnou, kuchyně a na podlaží je toaleta. Z chodby je dále přímý vstup na balkon. Schodiště do 3.NP vychází z obývacího pokoje, z chodby ve 3.NP je přístupna koupelna a tři pokoje. Půdní prostor je přístupný po schodišti, která začíná v pokoji č. 1.

Dům prošel částečnou rekonstrukcí, byla vyměněna okna a topná soustava. Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem a ohřev teplé vody elektrickým bojlerem.

Dům se nachází v samém centru Českých Budějovic, veškerou občanskou vybavenost najdete v docházkové vzdálenosti a oblíbenou cyklostezku kolem řeky Vltavu máte hned u domu. Zcela jistě doporučujeme prohlídku domu, který díky svému interiéru přenáší kouzlo své doby do současnosti.

Rodinný dům se zahradou a vlastní garáží v centru Českých Budějovic

Popis nemovitosti

Cena9 980 000 Kč Dům je volný ihned!, cena k jednání
KategorieRodinné domy
LokalitaBudivojova 1532/11, České Budějovice - České Budějovice 3
OkresČeské Budějovice
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná200 m²
Plocha podlahová200 m²
Plocha pozemku257 m²
Plocha zastavěná91 m²
Plocha zahrady166 m²
Počet podlaží3
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
ZařízenýČástečně
GarážAno
Počet garáží1
Balkónano
Terasaano
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet
DopravaMHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky09822012
Kontaktovat makléře
Aleš Facon
CENTURY 21 Jelen Reality
+420 605 269 768
[email protected]
www.century21.cz/makler-ales-facon

Obchod s realitami je velká výzva. Této výzvě jsem podlehl již v roce 2001, kdy jsem nastoupil do developerské společnosti Jelen Development. Získával zkušenosti a postupem času na pozici projektového manažera vedl projekty výstavby rodinných domů, bytů a stavebních parcel. Dnes vím, že základem úspěšného realitního obchodu je bezchybná a kvalitní komunikace s klientem. Nabízím Vám klidný a bezpečným prodej, koupi nebo pronájem Vaší nemovitosti. Jsem připraven nabídnout velmi výhodné možnosti financování díky objemu prodávaných nemovitostí. Těším se na setkání s Vámi.

Kontaktovat makléře
bg