Prodej, Rodinné domy 4+KK, 113 m², pozemek 273 m2 - Řehenice okr. Benešov

Řehenice

Prodej, Rodinné domy
  • Stav: Projekt
  • Zahrada
  • Parkovací stání
9 760 000 Kč

Projekt přímo od developera

Popis a parametry nemovitosti

Nabízím vám ke koupi novostavbu dvoupodlažního domu o dispozici 4+kk a rozloze 113 m2 se zahradou, přímo od developera GETBERG. Moderní dům navržený s nadčasovým designem a promyšlenou dispozicí má velká francouzská okna s výhledem do zeleně a zahrady.
V 1 NP se nachází obývací pokoj s kuchyní, jídelnou, vstupem na terasu a zahradu - přímý přístup na pěší stezku, která vede rovnou do lesa. Ve 2 NP se nachází tři ložnice, dvě koupelny, které jsou vybaveny umyvadlem, toaletou, vanou a sprchou.
Dům je postaven s ohledem na budoucnost, což znamená, že zahrnuje přípravu na technologii Smart Home Technology a možnosti instalace nabíjecí stanice pro elektromobil. V prostorné zahradě můžete uvolnit vaší fantazii a seberealizovat se.
Ideální prostor pro setkání s rodinou a přáteli, grilování.
Dům je postaven s ohledem na budoucnost, což znamená, že zahrnuje přípravu na technologii Smart Home Technology a možnosti instalace nabíjecí stanice pro elektromobil.
Projekt je propojený zeleným ochranným pásem s cyklostezkami a dětským hřištěm. V projektu bude vybudováno náměstí, kde se můžete potkávat se sousedy, nakoupit na farmářském trhu, dále zde bude v provozu, restaurace, kavárna a obchod s potravinami. V okolí najdete spoustu známých míst, kde můžete trávit svůj volný čas, například si zahrát golf ve Štiříně nebo Oaks Prague a následně si užít čas s rodinou v blízkém Park Hotelu Popovičky.
Obec Babice Dařbož se nachází mezi městy s veškerou občanskou vybaveností, včetně škol a školek, ke kterým vás dopraví autobusy z místní zastávky přímo u projektu. Dostupnost autem: Týnec nad Sázavou 7 minut, Kamenice 8 minut, Benešov 15 minut, do Prahy se dostanete za 25 minut. Forest Views je skvělé místo pro rodinu s dětmi a milovníky přírody. V okolí se nachází přírodní rezervace Hornopožárského lesa, který nabízí pohyb v přírodě včetně cyklostezek nebo trampingu.
Gró vašeho domova bude pohoda, čerstvý vzduch, soukromí a ticho. Přímo ve vesnici pouze 2 minuty chůze je moderní sportovní centrum s kavárnou, nabídkou skupinových lekcí, velkou tělocvičnou a squashovým hřištěm.

Prodej, Rodinné domy 4+KK, 113 m², pozemek 273 m2 - Řehenice okr. Benešov

Popis nemovitosti

Cena9 760 000 Kč Projekt přímo od developera
KategorieRodinné domy
LokalitaŘehenice
OkresBenešov
Velikost4 pokoje
Plocha užitná113 m²
Plocha podlahová120 m²
Plocha pozemku273 m²
Plocha zastavěná71 m²
Plocha zahrady134 m²
Počet podlaží2
Stav objektuProjekt
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2023
Rok výstavby2022
Míst k parkování2
ParkováníAno
Terasaano
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Satelit
DopravaDálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina400V
OdpadČOV pro celý objekt
TopeníLokální elektrické
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky106-12-136
Kontaktovat makléře
Jana Nekvinda Vraštilová
CENTURY 21 Dream Praha
+420 607 000 021
[email protected]
www.century21.cz/makler-jana-nekvinda-vrastilova

KDO JSEM:
Naplňuje mě obchod, lidi a vztahy. Mým cílem není zvítězit, ale najít společně cestu ke spokojenému cíli všech stran.
Oboru realitních služeb se věnuji již od roku 2008. Dlouholetá zkušenost mě naučila vytvářet hodnoty, jednat s lidmi a pomáhat klientům.
SLUŽBY:
Má práce je mím koníčkem. Miluji svoji práci, lidi, obchodování, nemovitosti,… tak i k tomu přistupuji.
Co Vám mohu nabídnout? Zakládám si na osobním a přátelském přístupu. Hned od počátku spolupráce se snažím poznat a porozumět představám všech klientů, věnovat maximální pozornost a prioritu každému jejich požadavku, jimi se řídit a naši spolupráci v tomto směru realizovat.

o Vyslechnu si vaše potřeby, přání a představy
o Společně najdeme nejlepší variantu řešení vaší situace
o Budu chránit vaše zájmy i bezpečnost obchodu
o Ušetřím váš čas i nervy
o Získáte realitní i obchodní zkušenosti mé i mích přímých kolegů
o Dostanete ucelenou a komplexní službu, plnou péče a informovanosti
o Studuji aktuální zákony, abych předešla potencionálním hrozbám
o Díky znalosti a analýze trhu umím správně navrhnout cenu – prvotní nabídkovou a reálnou cenou
o Zařídím to, do čeho se nikomu nechce – KÚ, odhad, banka, finanční poradce, hypo, právník, geodet, převody medií
o Umím se vypořádat s exekucí, insolvencí, dražbou
o Dát nabídku na X serverů, čekat umí každý. Jdu prodeji naproti, investuji do reklamy, propagace nemovitosti a pracuji s databází klientů Century21
o Odhady pro dědické řízení
o Jsem vaším osobním realitním makléřem s časovou flexibilitou

MARKETING:
Vaše nemovitost si zaslouží profesionální prezentaci, zaslouží si ukázat v tom správném světle, zaslouží si co nejvíce zájemců.
Pro rychlý a úspěšný prodej/pronájem je třeba přivést do nemovitosti co nejvíce kvalifikovaných zájemců. To lze docílit především kvalitně provedenými odbornými činnostmi:
• Homestaging – komplex činností zaměřujících se na zdůraznění předností dané nemovitosti. Tým lidí připraví nemovitost tak, aby přitahovala zájemce. Neznamená to kamuflování nedostatků, ale zdůraznění předností a úprava nemovitosti, případně vybavení prázdné nemovitosti nábytkem.
• Profesionální fotografie, 3D plánek – kvalitní presentace nemovitosti přivede mnohem více vážných zájemců o koupi, což dává majiteli možnost vybrat si vhodného kupce a jednat o podmínkách, někdy i o ceně. Naše prezentace jsou připravované profesionály a jsou pro zájemce názornější a lákavější než fotografie. A navíc – neschováváme se v nich, zájemci vidí, s kým budou jednat a to zvyšuje důvěryhodnost jednání.
• Marketing – nejen inzerát na internetu, ale také reklamní bannery, FB kampaně, letáky, webové stránky, spolupráce s ostatními realitními makléři v zájmu co nejrychlejšího a nejvýhodnějšího prodeje/pronájmu vaší nemovitosti.
• Dražba – této činnosti jsem se věnovala více jak osm let. Chcete vydražit konkrétní nemovitost v dražbě dobrovolné či nedobrovolné? Neváhejte mi tedy kontaktovat.
• Odhad nemovitosti – dědické řízení, i tato sic bolestivá etapa života čeká každého z nás. Odhad nemovitosti bude po vás požadovat notář hned po první sezení.

Kontaktovat makléře
bgJana Nekvinda Vraštilová