Prodej rodinného domu 315m2 na pozemku 955m² - Lipová-lázně, Horní Lipová

Lipová-lázně - Horní Lipová

Prodej, Ubytování
  • Stav: Velmi dobrý
  • Cihlová
  • Ubytování
4 990 000 Kč

včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

V exkluzívním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji velký rodinný dům v atraktivní lokalitě obce Lipová - Lázně, Horní Lipová.
Dům je koncipován jako dvougenerační se dvěma samostatnými byty, přístupnými ze společné síně se schodištěm. Svou dispozicí tak splní nároky na komfortní bydlení i početné rodiny. Po drobných dispozičních změnách ovšem může stejně tak velmi dobře plnit funkci objektu komerčního (např. penzion) nebo spojit obě funkce dohromady.
Byt v 1.NP má dispozici 3+1, byt ve 2.NP je 4+1.
Dům byl průběžně rekonstruován a většina podstatných zásahů byla provedena (zateplení fasády, rozvody, odpady, elektroinstalace, vytápění, plastová okna s izolačními dvojskly, atd.). Na dokončení čeká nová dvojgaráž.
Stavba je napojena na obecní kanalizaci. Jako zdroj vody dům využívá vlastní kopanou studnu. Objekt je ovšem možné bez problému napojit na obecní vodovod. Vytápění je realizováno plynovým kotlem napojeným na centrální topný systém.
Obec Lipová-lázně leží v nadmořské výšce 498 m. n. m., aktuálně zde žije přibližně 2.200 obyvatel. Je zde kompletní občanská vybavenost, MŠ, ZŠ, obecní úřad, pošta, obchody s potravinami, restaurace, lékárna a další. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusy a vlaky.
Mezi atraktivní místa lze zařadit mnoho lyžařských areálů – Ramzová, Červenohorské sedlo, Kouty, Filipovice, Ostružná, Petříkov a další. Lázeňství – Priessnitzovy a Schrothovy lázně, Karlova Studánka. Další zajímavá místa jsou: Vodní tvrz Jeseník, vodní dílo Slezská Harta, přečerpávácí vodní elektrárna Dlouhé stráně nebo národní přírodní rezervace Rejvíz .
Lipová-lázně je ideální místo pro každého, kdo má rád letní i zimní turistiku. Nový majitel může objekt využít k vlastnímu bydlení nebo jako objekt sloužící k rekreaci návštěvníků, kterých je celoročně v Jeseníkách dostatek.

Prodej rodinného domu 315m2 na pozemku 955m² - Lipová-lázně, Horní Lipová

Popis nemovitosti

Cena4 990 000 Kč včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieUbytování
LokalitaLipová-lázně - Horní Lipová
OkresJeseník
Plocha užitná315 m²
Plocha pozemku955 m²
Plocha zastavěná151 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská
GarážAno
Počet garáží3
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové, Lokální tuhá paliva
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky114-04-085
Aktualizace4. 5. 2021
Kontaktovat makléře