Pronájem pro gastro, obchod, showroom. Jižní spojka.

Jižní spojka, Praha - Záběhlice

Pronájem, Restaurace
  • Stav: Dobrý
  • Nevybavený
  • Cihlová
  • Restaurace
info v RK

cena dohodou

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme k pronájmu objekt u Jižní spojky, v Záběhlicích, ve směru do centra Prahy mezi sjezdem na Spořilov a Strašnice. Průjezdnost je v této oblasti kolem 100 tisíc vozů denně. Objekt sousedí s čerpací stanicí, a tak jsou již částečně zajištěni potenciální zákazníci, kteří zde zastavují. Vlastní parkoviště má kapacitu minimálně 26 vozů, na vedlejším pozemku je možné parkování s návěsy, prostor je i pro vlastní světelnou reklamu (totem). Jako optimální oblast poskytovaných služeb se nabízí gastro (tj. kavárna, restaurace typu McDonald's, mléčný bar, ale i podnik se složitějšími jídly), dále např. showroom (pro automobily, motocykly, lodě, veteránská auta, případně designový nábytek) nebo jakýkoliv typ retailových služeb. Záměrem majitele je najít synergii pro stávající zákazníky čerpací stanice a po dohodě s nájemcem vytvořit v této rušné lokalitě "zelenou oázu" s prvky zeleně na fasádě a stromy na střešní terase domu. V souladu s požadavky nájemce lze stavební práce provést během cca 4 měsíců. Stavební regulativ počítá se 3 nadzemními podlažími (včetně střešní terasy). Pro další informace nás kontaktujte.

Pronájem pro gastro, obchod, showroom. Jižní spojka.

Popis nemovitosti

Cenainfo v RK cena dohodou
KategorieRestaurace
LokalitaJižní spojka, Praha - Záběhlice
OkresHlavní město Praha
VlastnictvíJiný
Plocha užitná400 m²
Plocha pozemku1.401 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění4
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
ZařízenýNe
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky056-206-320295
Kontaktovat makléře
Mgr. Václav Hosnédl
CENTURY 21 Victory
+420 725 293 825
[email protected]
www.century21.cz/makler-mgr-vaclav-hosnedl

"Kvalitní a spokojené bydlení považuji za jednu ze základních životních potřeb člověka. Místo, ve kterém vyrůstáme a žijeme, ovlivňuje jak naši osobnost, tak celou rodinu. V České republice se lidé stěhují přibližně dvakrát za život; na jednom místě tak strávíme až dvacet pět let. I proto bychom výběru nemovitosti a lokality, se kterou spojíme život, měli věnovat patřičnou pozornost. Ideální nemovitost je totiž ta, ze které se neradi stěhujeme.
Naše kancelář poskytuje v mém zastoupení především profesionální poradenství (včetně např. investičních nemovitostí, pojištění a hypoték), stanovení co nejpřesnější reálné ceny nemovitosti (máme k dispozici databázi skutečných prodejních cen, které jsou často odlišné od cen inzerovaných) a zajišťujeme též právní služby spojené s prodejem, koupí i pronájmem.
Přes dvacet let bydlím v Praze 4. Přehled o realitním trhu mám ale i z dalších pražských částí. Studoval jsem ekonomii a působil ve veřejné správě. Veřejné dění a architektura (především rodinných domů a zahrad) je i mým koníčkem. Hovořím německy a anglicky. Mým heslem je osobní a korektní přístup.
Mile rád zodpovím veškeré Vaše „nemovitostní” dotazy a případně se budu těšit na spolupráci."

Kontaktovat makléře
bg