1 193 nemovitostí, 270 makléřů, 39 kanceláří, 35 developerských projektů.

Do rodiny CENTURY 21 se přidává další partner

10.02.2015

Dne 10. února 2015 se podpisem franšízové smlouvy zařadila do sítě CENTURY 21 nová realitní kancelář CENTURY 21 CinzovniDomy, jejímž franšízantem je CAPITAL Trust, a.s., vlastněná a řízená panem Martinem Urmanem. 

Franšízant se od roku 1999 specializuje zejména na koupi a development činžovních domů - kompletní rekonstrukce a prodej činžovních domů po jednotkách, veškeré činnosti spojené s činžovními domy, a také na zajišťování a zprostředkování krátkodobých pronájmů v turisticky zajímavých lokalitách jako je centrum Prahy, Lipno apod. 

„Rekonstrukcí a prodejem činžovních domů se zabývám od roku 1994, své dlouholeté zkušenosti mohu nabídnout dalším partnerům v síti, jsem otevřen jakékoli spolupráci mezi makléři či franšízanty. Právě možnost vzájemné spolupráce a potenciál sítě mne zlákali k tomu, abych se stal členem rodiny CENTURY 21,“ uvedl ke svému vstupu Martin Urman, jehož kancelář sídlí na Křižíkově ulici v Praze 8 - Karlíně.

„Věřím, že se kancelář pana Martina Urmana stane výraznou posilou naší sítě a přeji jí pod značkou CENTURY 21 hodně úspěchů a spokojených klientů,“ dodal k podpisu nové franšízové smlouvy Lubomír Milek, generální ředitel CENTURY 21Česká republika.

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací