1 168 nemovitostí, 271 makléřů, 39 kanceláří, 35 developerských projektů.

Franšíza CENTURY 21 bude od září 2016 nově také v Liberci

15.08.2016
Koncem července uzavřela společnost CENTURY 21 další franšízovou smlouvu, tentokrát pro Liberec. Majiteli franšízové licence jsou pánové Dušan Astl a Jiří Hruška, kteří mají dlouholeté manažerské zkušenosti ve sféře pojišťovnictví a bankovnictví.

„Otevření vlastní realitní kanceláře pod hlavičkou CENTURY 21 je pro mne logickým vyústěním mé spolupráce se CENTURY 21 v prodeji franšízových licencí. Hodnotová nabídka, kterou CENTURY 21 svým franšízantům poskytuje, je jednou z nejlepších a nejkomplexnějších na českém realitním trhu.“ uvádí ke koupi licence Jiří Hruška.

„Naší ambicí je vytvořit tým profesionálů, které bude jejich práce bavit a kteří díky kvalitě poskytované služby budou schopni uspokojovat potřeby svých klientů na vysoké úrovni. Nechceme za každou cenu budovat co největší tým. Stojíme nohama na zemi. Podstatné je pro nás vytvořit tým motivovaných lidí, jejichž hlavním zájmem bude vždy spokojený klient.“ dodává Dušan Astl.

Komplexní zprostředkovatelské služby realitní kanceláře a s nimi související finanční služby budou portfoliem činností nové franšízy CENTURY 21 PARTNER LIBEREC.

Nejčtenější články

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací