1 193 nemovitostí, 270 makléřů, 39 kanceláří, 35 developerských projektů.

I letos se společnost CENTURY 21 zúčastnila realitního kongresu

09.11.2015

Šestý ročník Realitního kongresu 2015, který měl podle organizátorů přinést odpovědi na aktuální problematiku týkající se trhu s nemovitostmi v České republice, se konal 9. listopadu v kongresových prostorách hotelu Clarion. Stejně jako ostatních více než 500 profesionálů z oboru jsme i my diskutovali o novinkách a aktualitách, tématech z oblastí legislativy, současné ekonomické situace a marketingu.

Generální ředitel CENTURY 21, Ing. Lubomír Milek, se zúčastnil panelové diskuze na téma Školení, certifikace a motivace makléřů, která potvrdila současný trend ukazující potřebu profesionalizace realitního makléřství. Náš stánek umístěný v centru prezenčních prostor nám umožnil nejen potkat se s kolegy z oboru, ale také vnímat dynamiku současné reprezentace realitního byznysu u nás. Mezi zúčastněnými zástupci realitních kanceláří, developerských společností, investorů a dalších firem působících na realitním trhu jsme nejen v rámci prezentací mohli zaregistrovat také snahu o kvalitu poskytované služby, tedy opravdový a správný zájem o klienta, což nás naplňuje nadějí, že vývoj realitního byznysu v České republice jde správným směrem. 

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací