1 351 nemovitostí, 278 makléřů, 43 kanceláří, 35 developerských projektů.

Realitní síť CENTURY 21 partnerem odborného kongresu

15.06.2015

 

Jako partneři jsme se podíleli už na dvanáctém ročníku odborné konference „Očekávaný vývoj realitního trhu a developerských projektů". Konference proběhla za účasti zástupců realitních značek, představitelů realitních asociací z České republiky a Slovenska, zástupců ministerstva, úřadů, developerských a poradenských společností a dalších firem působících na realitním trhu. 

CENTURY 21 reprezentoval náš generální ředitel Ing. Lubomír Milek a Jiří Mátl, ředitel pro rozvoj sítě na Moravě. Lubomír Milek se zúčastnil panelové diskuse na téma nově připravovaného zákona o regulaci v realitním podnikání a certifikaci realitních makléřů - Lubomír Milek je zastáncem státem dozorované certifikace a licencování makléřů, s nímž má CENTURY 21 dlouholeté zkušenosti ze zahraničí.

Jiří Mátl pak diskutoval s majiteli realitních kanceláří o spolupráci na realitních obchodech a systému MLS (multiple listing system) – tedy sdílení nabídek nemovitostí s poptávkami, který realitní síť CENTURY 21 hodnotí pozitivně již od počátků svého působení v České republice.

Nejčtenější články

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací