DB 1+kk, ul. Keřová, Žebětín, CP 39 m2, vhodný jako startovní bydlení

Keřová, Brno - Žebětín

Prodej, Byty 1+kk Prodáno
  • Družstevní
  • Stav: Novostavba
  • Cihlová
  • Terasa
prodáno

+ provize RK

Popis a parametry nemovitosti

Západně orientovaný byt v družstevním vlastnictví s volným výhledem na zástavbu rodinných domů, ihned u lesa o celkové ploše 31,35 m2 + západně orientovaná terasa 6,81 m2 + komora na patře 1,23 m2, nacházející se ve třetím nadzemním podlaží ze tří podlažní novostavby cihlového domu z Ledna roku 2003 ve velice klidné části Žebětína s veškerou občanskou vybaveností na ulici Keřová, 22 minut MHD přímím spojením na Mendlovo náměstí a 16 minut autem. Byt je vhodný jako startovní bydlení. Kuchyňská linka, plastová okna, plynový kotel, sprchový kout, digitální termostat. Obec Žebětín se nachází v blízkosti brněnské přehrady. K bytu náleží kóje na patře. Ihned u domu se nachází dětské hřiště a možnost dalších sportovních aktivit. V obci naleznete, mateřskou školku, školu, doktora, lékárnu, poštu, kostel. Bližší informace u realitního makléře.

DB 1+kk, ul. Keřová, Žebětín, CP 39 m2, vhodný jako startovní bydlení

Popis nemovitosti

Cenaprodáno + provize RK
KategorieByty 1+kk
LokalitaKeřová, Brno - Žebětín
OkresBrno-město
VlastnictvíDružstevní
Převod do OV
Plocha užitná39 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění3
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Výtahne
Terasaano (7 m²)
PENB nedodán G
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky054-01-410
Kontaktovat makléře
Lukáš Peterek
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-lukas-peterek

Pro získání potřebných zkušeností, jsem se na začátku své praxe, jako nezkušený nováček, musel do práce pořádně opřít. I dnes svým makléřům říkám, že stát se realitním makléřem je, jako byste si otevřeli na rohu prodejnu kol, ale na kole nikdy nejezdili. Je třeba si osvojit obchodní a komunikační dovednosti, právní znalosti, ale nejvíce mě i přesto naučila praxe. Vložené úsilí se mi, ale začalo vracet už v začátku, v podobě spokojených klientů, a tak to trvá až do dneška.

Jsem rád, že za posledních devět let, co se na realitním trhu pohybuji, mohu konstatovat, že se hodně věcí změnilo k lepšímu, ale také vím, že nás ještě spoustu práce čeká. Jako velmi pozitivní vnímám, velký posun v komunikaci s Vámi jako samotnými klienty. V mých očích je realitní makléř nejen profesionální obchodník s nemovitostmi, ale i člověk, který chápe Vaše potřeby a přání a snaží se nalézt pro ně adekvátní řešení.

Moji klienti mě naučili, jak je třeba se o ně starat a věnovat jim stejnou péči jako svým přátelům. Rád vidím, když je klient s mojí práci spokojený a doporučuje mě dále svým přátelům, známým a sousedům. A to mě v realitách doposud drželo a věřím, že ještě spoustu let držet bude.


Více o mě a mé práci naleznete na www.lukaspeterek.cz"

Kontaktovat makléře
bgLukáš Peterek