Prodej, Bytu 3+kk/B,79 m² - Praha - Hrdlořezy

Mezilehlá, Praha - Hrdlořezy

Prodej, Byty 3+kk Prodáno
  • Osobní
  • Stav: Novostavba
  • Cihlová
  • Vybavený
  • Balkón
  • Sklep
  • Výtah
prodáno

kompletní cena, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání

Popis a parametry nemovitosti

Můžete si nyní z pohodlí Vašeho domova vychutnat virtuální prohlídku bytu umístěného v obci Hrdlořezy, které se rozkládají ve východní části Prahy kolem zákrutu řeky Rokytky a jsou součástí Prahy 9. Tato exkluzivní nabídka prodeje bytu 3+kk s balkonem 7m2 a podlahové ploše 67 m2, umístěná ve 2. patře, rezidenčního projektu s 24 hodinovou recepcí/ ostrahou a kamerovým systémem v rezidenčním projektu "bydlení smetanka" v Pražských Hrdlořezích.

Nemovitost:
V bytě jsou kombinace dřevěných olejovaných podlah a mramor v koupelně a toaletě. Všechna okna jsou francouzská dřevěná. Kuchyň je od společnosti leicht, žulová deska, spotřebiče AEG. Součástí nabídky jsou též vestavěné skříně, postel v pořizovací hodnotě 250.000 Kč. jako příslušenství k bytu naleznete v hodnětě 120.000,-Kč slep o velikosti 4m2. Možnost pronajmutí garážového stání v domě za cca 2.000,-Kč. Měsíční náklady bytu pro 4 osoby jsou: 5.255,-Kč (voda,úklid,popelnice,zahradník, recepce, vytápění) + elektřina a internet.

Preferujete-li bydlení, které spojuje výhody života ve velkoměstě s klidnějším tempem života na vesnici, tato nabídka pro vás představuje skvělou volbu. Můžete si tedy být jisti, že se vám zde dostane veškerého komfortu moderního bydlení, které si budete moci navíc užívat v krásném přírodním prostředí Hrdlořez, odkud se snadno a rychle dostanete jak na hlavní dálniční tahy, tak do centra města, kde jste za čtvrt hodiny jízdy automobilem.

Lokalita
Dům se nachází mezi přírodním parkem Smetanka s říčkou Rokytkou a vrchem Třešňovka, takže zelení je doslova obklopen.
V docházkové vzdálenosti je supermarket Lidl, Kaufland, hospoda Březanka, chráněný vrh Smetanka a Tábor s botanickou zahradou. Autobusová zastávka - 8 minut na Palmovku nebo Vysočanskou a dál Prosek, (metro B, Galerie Harfa, 02 Arena), (metro C - Prosek) 15 minut do Letňan, nedaleko je také tramvajová zastávka Spojovací (např. linka 9 na Václavské náměstí). Autem jste na Václavském náměstí do 15 minut.

V případě dotazů kontaktujte realitního makléře.

Prodej, Bytu 3+kk/B,79 m² - Praha - Hrdlořezy

Popis nemovitosti

Cenaprodáno kompletní cena, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
KategorieByty 3+kk
LokalitaMezilehlá, Praha - Hrdlořezy
OkresHlavní město Praha
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná67 m²
Plocha podlahová67 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění2
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
ZařízenýAno
Výtahano
Balkónano (7m²)
Sklepano (5m²)
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet, Kabelová televize
DopravaDálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové
Velmi úsporná B
600 kWh/m²/rok
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky021-01-127
Kontaktovat makléře
Milan Břečka
CENTURY 21 Premium
+420 725 293 154
[email protected]
www.century21.cz/makler-milan-brecka

Působím v realitách již několik let, mám za sebou více než 150 spokojených klientů,kteří mé služby doporučují a předávají své zkušenosti známým, kolegům a přátelům. Tyto doporučené obchody mi dělají velikou radost a zároveň mne zavazují udržet stále svůj profesionální standar všech služeb. Mojí specializací jsou rezidenční nemovitosti v oblasti Praha a Střední Čechy. Považuji se za energického,přátelského a upřímného člověka zaměřeného na potřeby a osobní přání svých klientů. Za uplynulý rok jsem získal ocenění Centrury 21 - Club Gold.

https://prodejbytu-praha.cz/

Kontaktovat makléře
bgMilan Břečka