Prodej bytu 3+kk ve vile s vlastní terasou (17 m²) - Praha - Kbely

Semilská 155/9, Praha - Kbely

Prodej, Byty 3+kk Prodáno
  • Osobní
  • Stav: Po rekonstrukci
  • Cihlová
  • Částečně vybavený
  • Parkovací stání
  • Terasa
  • Sklep
prodáno

včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Hledáte zbrusu nový byt 3+kk, ideálně s balkonem či terasou, ale z nabídky velkých komplexů moderních sídlišť si stále ne a ne vybrat?

Tento byt v kompletně rekonstruované vile, vsazené do zástavby rodinných domů v atraktivní lokalitě pražských Kbel, je pak pro vás přímo stvořený. Nachází se v 2.NP domě s pouhými třemi bytovými jednotkami, z kterých lze nyní vybírat. K tomuto bytu patří prostorná komora (5 m2) a terasa o rozloze krásných 17 m2 na patře.

Kbely prošly zejména v posledním desetiletí významnou modernizací a staly se vyhledávanou rezidenční lokalitou. I přes narůstající počet obyvatel si stále zachovávají spíše venkovskou atmosféru, udržují se zde dobré sousedské vztahy a konají kulturní a společenské akce. Rozhodně mají co nabídnout: jen pár kroků od domu najdete mateřskou i základní školu, centrální park s jezírky, amfiteátrem, originálními zajímavostmi a herními prvky pro všechny generace. Za ním se rozprostírá les zvaný Prales s přírodním bludištěm.

Opačným směrem dojdete k rozlehlému lesoparku s inline dráhami a cyklotraily. Procházky a vyjížďky na kole tu tak doprovází větší zábava a adrenalin než jinde. Jen 500 metrů od domu je vlaková zastávka Kbely, která je příjemnou a praktickou alternativou kombinace autobusu a metra při cestách do centra metropole i skvělým výchozím bodem pro výlety za město.

Kbely se také pyšní několika unikáty: Právě odsud se uskutečnilo v roce 1923 první rozhlasové vysílání v Československu. Současné vojenské letiště je předchůdcem ruzyňského letiště, pro civilní leteckou dopravu bylo vybudováno v roce 1919. A na závěr – mají tu vlastní výtečný pivovar!

Prodej bytu 3+kk ve vile s vlastní terasou (17 m²) - Praha - Kbely

Popis nemovitosti

Cenaprodáno včetně provize, včetně právního servisu
KategorieByty 3+kk
LokalitaSemilská 155/9, Praha - Kbely
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná90 m²
Plocha podlahová78 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
ZařízenýČástečně
ParkováníAno
Výtahne
Terasaano (17 m²)
Sklepano (5 m²)
VodaDálkový vodovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední elektrické
PENB nedodán G
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky144211157-1
Kontaktovat makléře