Prodej lofového bytu 3+kk v Praze Vysočanech.

Kolbenova, Praha - Vysočany

Prodej, Byty 3+kk
  • Osobní
  • Stav: Velmi dobrý
  • Skeletová
  • Balkón
12 834 000 Kč

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme k prodeji exkluzivní loftový byt 3+kk v projektu Lofty Kolbenova, nacházející se v srdci revitalizované průmyslové čtvrti, která oplývá jedinečnou industriální atmosférou. Byt s celkovou plochou 90,60 m² představuje dokonalou symbiózu moderního bydlení a historické architektury, čímž respektuje ducha a odkaz minulosti.
Dispozice bytu zahrnuje předsíň o velikosti 4,86 m², moderně vybavenou koupelnu o velikosti 4,66 m², prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem o velikosti 32,98 m², atraktivní galerii s plochou 19,41 m², která nabízí flexibilní využití prostoru, dále pohodlný pokoj o rozloze 11,94 m², poskytující soukromí a klid, funkční chodbu a samostatné WC.
Díky promyšlenému architektonickému návrhu a použití kvalitních materiálů, jako je masivní železobeton a akusticky izolované mezibytové stěny, nabízí byt kvalitní prostředí pro život. Vysoké stropy a šířka bytu 3,1 metru přispívají k pocitu vzdušnosti a prostoru.
Loft je vybaven všemi moderními technologiemi pro komfortní bydlení včetně centrálního zásobování tepla a reverzních klimatizačních jednotek, což zajišťuje pohodlí po celý rok.
Poloha projektu Lofty Kolbenova je strategicky situována s výbornou dopravní dostupností, včetně rychlého spojení s centrem města stanicí metra Kolbenova a tramvajovými linkami.
Byt je plánován ke kolaudaci na podzim 2024 a k předání novým majitelům na počátku roku 2025. Za designem stojí renomovaný architektonický tým Masák&Partner, jehož expertiza v obnově historických staveb a vývoji loftových prostor je zárukou unikátnosti a kvality.
Pokud hledáte bydlení, které harmonicky spojuje historický charakter s moderním životním stylem, neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo domluvení prohlídky.

Prodej lofového bytu 3+kk v Praze Vysočanech.

Popis nemovitosti

Cena12 834 000 Kč
KategorieByty 3+kk
LokalitaKolbenova, Praha - Vysočany
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná91 m²
Podlaží umístění4. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSkeletová
Balkónano (6 m²)
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky08541039
Kontaktovat makléře