Prodej, Garáže na Bohdalci, 15m²

Novobohdalecká, Praha

Prodej, Garáže Prodáno
prodáno

včetně provize

Popis a parametry nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout garáž ke koupi. Vnitřní rozměry garáže jsou 565 cm na délku, 272 cm na šířku a 236 cm na výšku. Vjezd je osazen dveřmi se zámkem a samostatným visacím zámkem. Rozměry vrat pro vjezd jsou 230 cm na šířku a 196 cm na výšku. Garáž stojí částečně na pozemku Dopravního podniku a částečně na pozemku Městské části Praha 10. Dohromady se těmto dvě subjektům platí nájemné ve výši 3.290, -Kč na rok. Pro domluvení prohlídky a další informace volejte přímo realitního makléře.

Prodej, Garáže na Bohdalci, 15m²

Popis nemovitosti

Cenaprodáno včetně provize
KategorieGaráže
LokalitaNovobohdalecká, Praha
OkresHlavní město Praha
Plocha užitná15 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaPrůmyslová
ZařízenýNe
Bezbariérovýano
Rozměry - výška5,65 m
Rozměry - šířka2,72 m
KomunikaceBetonová, Dlážděná
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky1100-05-019
Kontaktovat makléře
Bc. Jakub Votápek
CENTURY 21 Tandem
+420 725 928 777
[email protected]
www.century21.cz/makler-bc-jakub-votapek

"Již při studiích na Vysoké škole obchodní se zaměřením na cestovní ruch, jsem začal pomáhat s chodem a rozvojem realitní kanceláře CENTURY 21 Tandem. Náplní mojí práce byla mimo jiné administrativa, příprava podkladů a vypořádávání obchodních případů, organizace a realizace prohlídek, komunikace s úřady, což mi poskytlo zajímavé a bohaté zkušenosti. Dále jsem se začal starat i o vlastní obchodní případy, které jsem měl kompletně na starosti. Po dokončení studia v roce 2013 jsem pracoval jako prodejce a projektový manažer v cestovní kanceláři specializující se na exkluzivní zájezdy sestavované klientům na míru. V létě 2015 jsem se rozhodl navázat na mé získané zkušenosti a vrátil se do oblasti realit na pozici realitního makléře.

Velmi rád Vám nabídnu férové jednání, kvalitní realitní servis podložený dlouholetou spoluprací s realitní kanceláří CENTURY 21 Tandem, stejně jako moji velkou flexibilitu, znalost Prahy a okolí.

Ač jsem se narodil v Praze, tak jsem milovník hor, via ferrat, horské cyklistiky a taky si rád zahraji tenis, hokej, nebo fotbal.

Budu se těšit na Váš telefonát nebo e-mail, abych Vám mohl osobně a podrobněji prezentovat mé realitní služby."

Kontaktovat makléře
bg