Garážové stání, ul. Čeňka Růžičky, Bohunice, CP 25 m2

Čeňka Růžičky, Brno

Prodej, Garážové stání Prodáno
prodáno

+ provize RK + daň z nabytí

Popis a parametry nemovitosti

Prodej podílu na garážových stání o celkové ploše 25 m2 na ulici Čeňka Růžičky v Bohunicích pod vchody č.o. 14 a č.o. 16. Od 1. 7. 2020 je zrušeno předkupní právo spoluvlastníků, převod tedy může proběhnout, bez nutného nabízení ostatním spoluvlastníkům garáže. Bližší informace u realitního makléře.

Garážové stání, ul. Čeňka Růžičky, Bohunice, CP 25 m2

Popis nemovitosti

Cenaprodáno + provize RK + daň z nabytí
KategorieGarážové stání
LokalitaČeňka Růžičky, Brno
OkresBrno-město
Plocha užitná25 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky054-05-150
Kontaktovat makléře
Lukáš Peterek
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-lukas-peterek

Pro získání potřebných zkušeností, jsem se na začátku své praxe, jako nezkušený nováček, musel do práce pořádně opřít. I dnes svým makléřům říkám, že stát se realitním makléřem je, jako byste si otevřeli na rohu prodejnu kol, ale na kole nikdy nejezdili. Je třeba si osvojit obchodní a komunikační dovednosti, právní znalosti, ale nejvíce mě i přesto naučila praxe. Vložené úsilí se mi, ale začalo vracet už v začátku, v podobě spokojených klientů, a tak to trvá až do dneška.

Jsem rád, že za posledních devět let, co se na realitním trhu pohybuji, mohu konstatovat, že se hodně věcí změnilo k lepšímu, ale také vím, že nás ještě spoustu práce čeká. Jako velmi pozitivní vnímám, velký posun v komunikaci s Vámi jako samotnými klienty. V mých očích je realitní makléř nejen profesionální obchodník s nemovitostmi, ale i člověk, který chápe Vaše potřeby a přání a snaží se nalézt pro ně adekvátní řešení.

Moji klienti mě naučili, jak je třeba se o ně starat a věnovat jim stejnou péči jako svým přátelům. Rád vidím, když je klient s mojí práci spokojený a doporučuje mě dále svým přátelům, známým a sousedům. A to mě v realitách doposud drželo a věřím, že ještě spoustu let držet bude.


Více o mě a mé práci naleznete na www.lukaspeterek.cz"

Kontaktovat makléře
bgLukáš Peterek