Prodej pozemku (1 013 m2) pro výstavbu RD s chatou, Říčany

Nad Vodárnou 60, Říčany

Prodej, Pozemky pro bydlení
  • Bydlení
  • Voda
  • Elektřina
  • Komunikace
info v RK

Popis a parametry nemovitosti

Exkluzivně si dovolujeme nabídnout ke koupi krásný pozemek o výměře 1013 m2 pro výstavbu RD v oblíbené lokalitě města Říčany.

Pozemek se nachází na jiho-východním okraji města v klidné části obce Říčany. Pozemek je velmi slunný a díky stromům, je zde i dostatek stínu pro odpočinek v parných dnech. V současné době se na pozemku nachází chatička o výměře 60 m2. V přízemí chaty se nachází obytná místnost a kuchyň, v podkroví pak ložnice s terasou.

Momentálně v této části obce probíhají práce spojené s vybudováním vodovodní a kanalizační přípojky. Na jaře 2024 by měl být hotový vodovodní řad a v létě 2024 pak konkrétní vodovodní přípojky.

Říčany jsou dlouhodobě považovány za jedno z nejlepších míst k žití v rámci České republiky a svým obyvatelům nabízí perfektní občanskou vybavenost a skvělou dostupnost do centra Prahy včetně vlakového spojení.

V dosahu do 1 km od pozemku se nachází školka, základní škola i gymnázium. Kromě toho také obchody, restaurace, sportovní hala či lesopark, který přímo vybízí k dlouhým procházkám. Autem se do centra Říčan dostanete během 3 minut, v Praze jste cca za 20 minut.

Doporučujeme prohlídku pozemku, kontaktujte nás a přijďte se podívat.

Prodej pozemku (1 013 m2) pro výstavbu RD s chatou, Říčany

Popis nemovitosti

Cenainfo v RK
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaNad Vodárnou 60, Říčany
OkresPraha-východ
Plocha pozemku1.013 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice
VodaMístní zdroj
Elektřina230V
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky08133045
Kontaktovat makléře
Stanislav Šelder
CENTURY 21 AZ Reality
+420 608 819 472
[email protected]
www.century21.cz/makler-stanislav-selder
IČ: 70389004

Jsem majitel a jednatel kanceláře CENTURY 21 AZ Reality a v obchodní sféře se pohybuji přes 20 let. Po ukončení studia jsem se věnoval službám při návrhu a realizaci luxusních interiérů. Od roku 2002 působím na realitním trhu.

V této oblasti jsem si zakrátko pro svůj profesionální a individuální přístup v jednání s klienty vybudoval pověst velmi zodpovědného a solidního makléře s velkým počtem spokojených zákazníků. Právě proto značnou část mých klientů tvoří dlouhodobí obchodní partneři. Další etapou mého profesního vývoje je účast na investiční developerské činnosti v oblasti výstavby rodinných domů a komplexní poradenství na investicích a v realitách.

Spolu se svým týmem se snaží zákazníkům poskytovat nadstandartní úroveň služeb.

Osobní stránky makléře: www.stanislavselder.cz

Kontaktovat makléře
bgStanislav Šelder