Webové stránky jsou v rekonstrukci. Aktuální nabídku najdete na webu sreality.cz

Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu, 2360 m² - Na Pruhu, Káraný

Na Pruhu, Káraný

Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu
  • Komerční
4 800 000 Kč

včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Předmětem prodeje je rovinatý pozemek obdélníkového tvaru o výměře 2360 m2, který je evidovaný v KN jako orná půda, platným územním plánem je určen k zastavění. MÚ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, bylo dne 19.9.2022 zahájeno stavební řízení "IS a komunikace pro budoucí zástavbu RD". Hlavní využití: samostatné objekty občanské vybavenosti (například školka, dům pro seniory), stavby pro obchod a služby, stavby pro sport, plochy veřejných prostranství a zeleně. Přípustné využití území, činnosti a stavby: administrativní prostory, veřejné stravování, stavby pro zdravotnictví, technická infrastruktura, komunikace místní, účelové a pěší, veřejné parkoviště osobních automobilů. Pozemek má možnost napojení na veškeré inženýrské sítě, vede přes něj vzdušné vedení vysokého napětí 22 kV. Toto vedení má ochranné pásmo 7 m na každou stranu od krajního vodiče.
Obec Káraný se nachází ve Středočeském kraji v okrese Praha-východ. Rozkládá se asi 28 Km severovýchodně od centra Prahy a 7 Km východně od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Má rozlohu 894 ha a žije zde 785 obyvatel.
Dopravní dostupnost:
Pozemní komunikace – Do obce vede silnice III. třídy. Ve vzdálenosti 5 km dálnice D10 exit 14 (Stará Boleslav), rovněž ve stejné vzdálenosti silnice II/610 Praha - Kbely - Brandýs nad Labem -Stará Boleslav - Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav.
Železnice – Katastrálním územím obce prochází Trať Praha - Čelákovice - Lysá n.L. - Kolín. Železniční stanice na území obce není, nejbližší je železniční stanice Stará Boleslav ve vzdálenosti 5 km. Autobusová doprava – příměstská autobusová linka Brandýs n.L. - St. Boleslav - Káraný (v pracovních dnech 13 spojů, o víkendech 8 spojů).

Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu, 2360 m² - Na Pruhu, Káraný

Popis nemovitosti

Cena4 800 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaNa Pruhu, Káraný
OkresPraha-východ
Plocha pozemku2.360 m²
StavbaOstatní
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
OchranaOchranné pásmo
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky10623006
Kontaktovat makléře
Jana Vraštilová
CENTURY 21 Dream
+420 607 000 021
[email protected]
www.century21.cz/makler-jana-vrastilova
IČ: 09336150

KDO JSEM:
Naplňuje mě obchod, lidi a vztahy. Mým cílem není zvítězit, ale najít společně cestu ke spokojenému cíli všech stran.
Oboru realitních služeb se věnuji již od roku 2008. Dlouholetá zkušenost mě naučila vytvářet hodnoty, jednat s lidmi a pomáhat klientům.
SLUŽBY:
Má práce je mým koníčkem. Miluji svoji práci, lidi, obchodování, nemovitosti,… tak i k tomu přistupuji.
Co Vám mohu nabídnout? Zakládám si na osobním a přátelském přístupu. Hned od počátku spolupráce se snažím poznat a porozumět představám všech klientů, věnovat maximální pozornost a prioritu každému jejich požadavku, jimi se řídit a naši spolupráci v tomto směru realizovat.

o Vyslechnu si vaše potřeby, přání a představy
o Společně najdeme nejlepší variantu řešení vaší situace
o Budu chránit vaše zájmy i bezpečnost obchodu
o Ušetřím váš čas i nervy
o Získáte realitní i obchodní zkušenosti mé i mích přímých kolegů
o Dostanete ucelenou a komplexní službu, plnou péče a informovanosti
o Studuji aktuální zákony, abych předešla potencionálním hrozbám
o Díky znalosti a analýze trhu umím správně navrhnout cenu – prvotní nabídkovou a reálnou cenou
o Zařídím to, do čeho se nikomu nechce – KÚ, odhad, banka, finanční poradce, hypo, právník, geodet, převody medií
o Umím se vypořádat s exekucí, insolvencí, dražbou
o Dát nabídku na X serverů, čekat umí každý. Jdu prodeji naproti, investuji do reklamy, propagace nemovitosti a pracuji s databází klientů Century21
o Odhady pro dědické řízení
o Jsem vaším osobním realitním makléřem s časovou flexibilitou

MARKETING:
Vaše nemovitost si zaslouží profesionální prezentaci, zaslouží si ukázat v tom správném světle, zaslouží si co nejvíce zájemců.
Pro rychlý a úspěšný prodej/pronájem je třeba přivést do nemovitosti co nejvíce kvalifikovaných zájemců. To lze docílit především kvalitně provedenými odbornými činnostmi:
• Homestaging – komplex činností zaměřujících se na zdůraznění předností dané nemovitosti. Tým lidí připraví nemovitost tak, aby přitahovala zájemce. Neznamená to kamuflování nedostatků, ale zdůraznění předností a úprava nemovitosti, případně vybavení prázdné nemovitosti nábytkem.
• Profesionální fotografie, 3D plánek – kvalitní presentace nemovitosti přivede mnohem více vážných zájemců o koupi, což dává majiteli možnost vybrat si vhodného kupce a jednat o podmínkách, někdy i o ceně. Naše prezentace jsou připravované profesionály a jsou pro zájemce názornější a lákavější než fotografie. A navíc – neschováváme se v nich, zájemci vidí, s kým budou jednat a to zvyšuje důvěryhodnost jednání.
• Marketing – nejen inzerát na internetu, ale také reklamní bannery, FB kampaně, letáky, webové stránky, spolupráce s ostatními realitními makléři v zájmu co nejrychlejšího a nejvýhodnějšího prodeje/pronájmu vaší nemovitosti.
• Dražba – této činnosti jsem se věnovala více jak osm let. Chcete vydražit konkrétní nemovitost v dražbě dobrovolné či nedobrovolné? Neváhejte mi tedy kontaktovat.
• Odhad nemovitosti – dědické řízení, i tato sic bolestivá etapa života čeká každého z nás. Odhad nemovitosti bude po vás požadovat notář hned po první sezení.

Kontaktovat makléře
bgJana Vraštilová