Prodej rodinného domu 951 m² s pozemkem 7745 m² v obci Droužetice u Strakonic

Droužetice 6

Prodej, Rodinné domy Rezervováno
  • Stav: Velmi dobrý
  • Částečně vybavený
  • Zahrada
  • Parkovací stání
rezervováno

včetně právního servisu, cena k jednání

Popis a parametry nemovitosti

Hledáte hezké a prostorné bydlení v klidné oblasti na Strakonicku? Dům, který vám umožní soukromí pro rodinné bydlení, nebo i pro podnikání či hospodaření ?
Strakonicko je velice zajímavá oblast ohledně historie, má zachovalé tradice a je velmi vyhledávanou oblastí pro bydlení a relaxaci.
Dovolujeme si vám exkluzivně nabídnout ke koupi rodinný dům v obci Droužetice které jsou vzdálené pouze 3 km od Strakonic. .Jedná se o dům kde byla provedena rozsáhlá rekonstrukce přízemí a dostavba podkroví. V roce 2003 dům získal novou dispozici a majitelé vystavěli velmi prostorný přízemní rodinný dům s obytným podkrovím o dispozici tří pokojů, vstupní hala + samostatné wc a koupelna, v přízemí vstupní chodba, schodiště, obývací pokoj, kuchyně, koupelna, přístavba kde se nachází prostorná prádelna a technická místnost pro kotelnu. Dům je napojen na inženýrské sítě, elektřinu, vodu, zdroj pitné vody je vrt a studna, ohřev vody je zajištěn bojlerem, odpady jsou svedeny do dvoukomorového septiku s trativodem. Dům je vytápěn ústředním topením, na elektřinu a tuhá paliva, v obývacím pokoji jsou krbová kamna. Dům má uzavřený dvůr, který vám nabízí úplné soukromí, které můžete využít třeba pro klidné posezení pod pergolou při grilování a dát si sklenku dobrého vína nebo dobře vychlazené pivo. Ze dvora je přístup do domu, do menší hospodářské budovy a do velké hospodářské budovy o velikosti 90 m2, která má mnoho možností využití. Pozemek, který patří k domu vám umožňuje harmonické využití, klidné zákoutí pro odpočinek, relaxaci, nebo pro podnikatelský záměr pro šikovného investora. Místo vás okouzlí nejenom výhledem ze dvora do krajiny k lesu, ale i možnosti využití. Nemovitost má zastavěnou plochu s nádvořím 951 m² s užitnou plochou 136 m² v domě, celková plocha všech pozemků je 7745 m².
Rodinný dům nabízí mnoho možností k rodinnému bydlení a je vhodný i pro podnikání, rovněž lze uvažovat o výhodné investici se záměrem pronájmu nebo hospodaření. - Můžete využít i naší nabídky na koupi domu s možností odkoupení do 12 měsíců, (Složení části z kupní ceny, pronájmu, dofinancováním úvěrem na bydlení, pronájem se odečte z kupní ceny) Rádi vás nemovitostí provedeme a podáme veškeré informace, pomůžeme vám zajistit také financování, dle vašich požadavků přímo na míru i včetně odhadů a pojištění. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, prohlídku doporučuji a budu se na vás těšit.

Prodej rodinného domu 951 m² s pozemkem 7745 m² v obci Droužetice u Strakonic

Popis nemovitosti

Cenarezervováno včetně právního servisu, cena k jednání
KategorieRodinné domy
LokalitaDroužetice 6
OkresStrakonice
Velikost4 pokoje
Plocha užitná136 m²
Plocha pozemku7.745 m²
Plocha zastavěná951 m²
Plocha zahrady6.794 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
ZařízenýČástečně
Míst k parkování4
ParkováníAno
Výtahne
Počet domů1
Počet objektů3
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaSilnice, Autobus
VodaMístní zdroj, Studna
Elektřina230V, 400V
OdpadSeptik, Trativod
TopeníLokální tuhá paliva, Ústřední tuhá paliva, Ústřední elektrické
PENB nedodán G
Stav zakázkyRezervováno
Číslo zakázky14332033
Kontaktovat makléře