Prodej rodinného domu Ivanovice na Hané

Ivanovice na Hané

Prodej, Rodinné domy Rezervováno
  • Stav: Dobrý
rezervováno

Popis a parametry nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme ke koupi dvougenerační rodinný dům s velkou udržovanou zahradou v obci Ivanovice na Hané. Objekt o dispozici 4+1 se dvěma koupelnami a užitnou plochou 131 m2 má zahradu o velikosti 1422 m2. Dům má 2 samostatné vchody, 2 koupelny s toaletou a také přípojky všech sítí. Na zahradě je možné relaxovat pod zastřešenou pergolou, v parných letních dnech obyvatelé ocení velký částečně zabudovaný bazén. Na relaxační zónu na dvorku navazuje nádherná udržovaná zahrada s ovocnými stromy. K zalévání a napouštění bazénu vlastníci využívají studnu, ve které je užitková voda. Celý dům, kromě jednoho pokoje je orientován do zahrady. Z prostorné chodby je vstup do prostorného půdního prostoru. Pro uskladnění všeho potřebného pro údržbu zahrady je k dispozici prostorná kůlna.
Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení pro rodinu nebo k rekreaci.
Ivanovice na Hané je město v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji, 8 km severovýchodně od města Vyškov na říčce Hané při dálnici D1 a železniční trati z Brna do Přerova s veškerou občanskou vybaveností.

Prodej rodinného domu Ivanovice na Hané

Popis nemovitosti

Cenarezervováno
KategorieRodinné domy
LokalitaIvanovice na Hané
OkresVyškov
Velikost4 pokoje
Plocha užitná131 m²
Plocha pozemku1.422 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuRohový
PENB nedodán G
Stav zakázkyRezervováno
Číslo zakázky08232518
Kontaktovat makléře
Iveta Friedbergová
CENTURY 21 All Inclusive
+420 734 799 447
[email protected]
www.century21.cz/makler-iveta-friedbergova
IČ: 88740064

V oblasti realitního trhu se pohybuji od roku 2009. Proto jsem se rozhodla být součástí světové jedničky v oblasti realitních služeb Century 21. Se vzděláním v oblasti ekonomie a marketingu jsem získala ideální předpoklady pro práci makléře. Vždy kladu důraz na seriózní a profesionální přístup. Důvěryhodnost a právní ochrana klienta před všemi riziky, největší realitní síť na světě – to jsou atributy, které Vám zaručí maximální rychlost
a spokojenost při všech realizovaných transakcích. Specializuji se na aktivní vyhledávání dle Vašich požadavků.

Moje krédo je: jednat a konat vždy v zájmu klienta

Kontaktovat makléře
bgIveta Friedbergová