Prodej rodinného domu 4+1 se zahradou

Zelené náměstí, Křinec

Prodej, Rodinné domy Prodáno
  • Stav: Velmi dobrý
  • Částečně vybavený
prodáno

Popis a parametry nemovitosti

Exkluzivně vám nabízím RD 4 + 1 s přístavbou po částečné rekonstrukci, s obytným přízemím a nevyužívaným podkrovím v obci Křinec, 11 km severovýchodně od Nymburku. Dům má tvar písmene L. Interiér je po kompletní rekonstrukci, která probíhala posledních 8 let. Novější je koupelna a kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči a v jedné z místností jsou také krbová kamna. Okna jsou plastová. Rekonstrukcí vznikla přístavba vstupu do domu. Dům je opatřen novou střešní krytinou. Součástí přístavby je sklad, kotelna a dílna.
Pro ohřev vody slouží kombinovaný elektrický kotel se zásobníkem. Vytápění je zajištěno kotlem na tuhá paliva se zásobníkem a automatickým podavačem.
U domu je prostorná zahrada, která může posloužit k příjemnému posezení, relaxaci, zahradničení a chovu domácích zvířat.
V obci není plyn, ostatní sítě jsou v domě.
Obec Křinec se vyznačuje velmi dobrou občanskou vybaveností. Pro její obyvatele je zde k dispozici obecní úřad, pošta, policie, mateřská školka, základní škola, kulturní dům, knihovna, nemocnice, lékárna, tělocvična, sokolovna, střelnice, víceúčelové hřiště, celá řada služeb, prodejen a restauračních zařízení.
Dopravní dostupnost je zajištěna vlakovou a autobusovou dopravou.
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvyšší nabídce s přihlédnutím na financování.

Prodej rodinného domu 4+1 se zahradou

Popis nemovitosti

Cenaprodáno
KategorieRodinné domy
LokalitaZelené náměstí, Křinec
OkresNymburk
Velikost4 pokoje
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná140 m²
Plocha podlahová100 m²
Plocha pozemku716 m²
Plocha zastavěná185 m²
Počet podlaží1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
ZařízenýČástečně
Mimořádně nehospodárná G
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky140-102-325312
Kontaktovat makléře
Mgr. Josef Hanáček
CENTURY 21 Relax
+420 734 891 538
[email protected]
www.century21.cz/makler-mgr-josef-hanacek
IČ: 72336307

V realitách jsem od roku 2018. A můžu říci, že všechny mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.
Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím videoprohlídky, využívám profesionálního fotografa, připravuji 3D scan nemovitosti, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti.
Je totiž všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.
Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.
Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Proto se průběžně vzdělávám.
Velmi si zakládám na svém dobrém jménu a pověsti. O tom pak hovoří reference spokojených klientů.
Dočetli jste až sem? Pak máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Kontaktovat makléře
bg