Prodej rodinného domu 145m2, pozemek 1273m2

1. května 763/30, Mikulov

Prodej, Rodinné domy Prodáno
  • Stav: Dobrý
  • Garáž
prodáno

včetně DPH, včetně provize

Popis a parametry nemovitosti

Taky si pokaždé říkáte, když projíždíte Mikulovem, tady by jsme dokázali bydlet ?
Stačí jen pohled z oken námi nabízeného rodinného domu a máte jeho dominanty jako na dlani. Krása Mikulova srovnatelná s Českým Krumlovem znamená pokaždé dobrou investici do nemovitosti. Rodinný dům o dispozici 4+kk má užitnou plochu cca 140m2. Užitnou plochu lze navýšit zástavbou půdy a případně nástavbou na přilehlé garáži. Na zastavěném pozemku se dále nachází objekt s možností úpravy na ubytování pro hosty. Z něho již vás čeká to, co vám nenabídne pravděpodobně žádná novostavba. Téměř 1000m2 zahrady se spoustou slunce s neuvěřitelným výhledem na celé panorama. Pozemek je ze 2/3 veden jako vinice, takže je na vás, zda se vydáte touto cestou. Pokud ano, v ceně nabídky máte více než sto let starý klenbený sklep o celkové ploše více než 35m2. Všechno, co dělá Mikulov Mikulovem, najdete v této nabídce.
Nabízený rodinný dům po zdařilé rekonstrukci interiéru v roce 2012 (okna, podlahy, rozvody,omítky, atd) má dvě nadzemní patra a podsklepenou část. V 1.NP máte k dispozici obývací pokoj s kuchyní o ploše cca 37m2. Dále prostornou koupelnu s vanou a samostatné WC. Z kuchyně je vstup na nádvoří, které poskytuje v létě příjemný stín. 2.NP má dva samostatné pokoje, každý cca 12m2 a ložnici 16m2. Vedle ložnice se nachází koupelna se sprchovým koutem a WC. V suterénu je další místnost 12m2 ze které můžete udělat také posilovnu, nebo domácí kino. Garáž má celkovou plochu cca 19m2 a lze do ní vjet i s vyšším SUV. Protože je průjezdná, je možno její plochu ještě zvětšit dostavbou. Parkovat lze taky před domem. Fasáda objektu zůstala v původním stavu, aby případně nenavyšovala náklady na její úpravu dle představ nového majitele (zateplení a pod). Vytápění domu je ústřední plynovým kotlem.
V případě požadavku na další informace budu rád, pokud mne budete kontaktovat. Prohlídky je možno plánovat po předchozí dohodě.
Předání nemovitosti je 7.2020, případně dohodou. Rád prodám i Vaši nemovitost, pokud Vás nabídka zaujala.

Prodej rodinného domu 145m2, pozemek 1273m2

Popis nemovitosti

Cenaprodáno včetně DPH, včetně provize
KategorieRodinné domy
Lokalita1. května 763/30, Mikulov
OkresBřeclav
Velikost4 pokoje
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná145 m²
Plocha podlahová94 m²
Plocha pozemku1.273 m²
Plocha zastavěná290 m²
Počet podlaží3
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
GarážAno
Počet garáží1
KomunikaceAsfaltová
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
TopeníÚstřední plynové
PENB nedodán G
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky082-102-330062
Kontaktovat makléře
Ing. Lubomír Izer
CENTURY 21 All Inclusive
+420 774 103 345
[email protected]
www.century21.cz/makler-ing-lubomir-izer

Vystudoval jsem geodézii-kartografii na Vojenské akademii v Brně. Mimo to jsem absolvoval tříleté zájmové studium psychologie. Po odchodu z armády v roce 2005 jsem se začal věnovat realitnímu obchodu. Po dobu 11 let jsem na pozici ředitele zastupoval švýcarskou firmu se sídlem v Zürichu ve věci obchodu s nemovitostmi pro oblast Východní Evropa. V roce 2017 jsem přijal nabídku na spolupráci s Century All Inclusive v Brně. Vzhledem k mým zkušenostem a dlouholetým kontaktům napříč Evropou je mé portfolio tvořeno hotely a většími komerčními nemovitostmi zejména v ČR a SR. Tato nabídka je převážně diskrétní a představím vám ji v případě, že bude odpovídat vašim požadavkům a možnostem. Pro své přátele a známe řeším i prodej bytů, či domů jak v ČR, tak SR. V případě zájmu vám rád věnuji svůj čas a pomůžu realizovat Vaše přání.

Kontaktovat makléře
bgIng. Lubomír Izer