Prodej rodinného domu 4+1 s garáží, Račice-Pístovice

Račice-Pístovice - Pístovice

Prodej, Rodinné domy Prodáno
  • Stav: Před rekonstrukcí
  • Nevybavený
  • Garáž
prodáno

vč. provize a právních služeb, + daň z nabytí, bez DPH

Popis a parametry nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům 4+1 s garáží a zahradou v obci Račice-Pístovice, v části Pístovice. Celý dům je podsklepen. Celková výměra pozemku včetně zastavěné plochy je 800 m2. Jde o zděný dům užívaný cca 35 let. Je napojený na veškeré inženýrské sítě s výjimkou plynu. Přípojka plynu je před domem na pozemku. Dům je zděný a na betonových základech. Stropy jsou z kovových I profilů a tvarovek Hurdis, plochá střecha s krytinou z asfaltových pásů. Elektroinstalace je v mědi 220 V i 380 V. Kovové rozvody vody a kameninová kanalizace. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci. Do 10 minut jízdy autem jste ve Vyškově a do 30 minut v Brně.

Prodej rodinného domu 4+1 s garáží, Račice-Pístovice

Popis nemovitosti

Cenaprodáno vč. provize a právních služeb, + daň z nabytí, bez DPH
KategorieRodinné domy
LokalitaRačice-Pístovice - Pístovice
OkresVyškov
Velikost4 pokoje
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná309 m²
Plocha podlahová196 m²
Plocha pozemku800 m²
Plocha zastavěná113 m²
Počet podlaží3
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZařízenýNe
GarážAno
Mimořádně nehospodárná G
883 kWh/m²/rok
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky140-102-328913
Kontaktovat makléře
Štěpán Šperka, DiS.
CENTURY 21 Relax
+420 730 809 444
[email protected]
www.century21.cz/makler-stepan-sperka-dis

"Každé ráno se těším na nový realitní den. Mám rád výzvy, které s naším realitním týmem řešíme.

Teď je to ten správný marketing a nasazení celého týmu. Dnes už vím, že jsem se dal na správnou cestu a dělám to, co mě opravdu baví. Díky skvělé práci celé naší realitní kanceláře, prodáváme majitelům nemovitosti rychle, bezpečně a za co nejvyšší cenu.

Těší mě, že se na mě a na naše realitní makléře klienti opakovaně obrací. Za krátkou dobu jsme se stali vyhledávanou realitní kanceláří.

V realitním byznysu se pohybuji od roku 2010. 7 let jsem pracoval v mezinárodní franšízové realitní síti jako realitní makléř. Každodenní práce na prodeji nemovitostí mě natolik pohltila, že jsem se odlišoval od ostatních realitních makléřů. Již v proce 2012 jsem začal natáčet videoprohlídky a kladl důraz na online i offline marketing.

V dnešní době, jako majiteli realitní kanceláře, mi to přijde již jako samozřejmost. Na online i offline marketing klademe veliký důraz.

Tak jako se nevěsta chystá na svůj svatební den a chce být krásná, stejně tak chystáme nemovitost na samotný prodej. Pokud se shodneme a domluvíme se, že je vhodné vaši nemovitost před prodejem vyklidit, zrekonstruovat či vymalovat na bílo, o vše se za vás postaráme. Pro dobré fotky, videoprohlídku a dobrý dojem při prohlídkách s potencionálními kupujícími realizujeme na nemovitostech tzv. homestaging. Pomocí dekorací, květin, nábytku a dalších bytových doplňků nemovitost vyšperkujeme, tak aby oslovila, co nejširší okruh zájemců.

Nemovitosti si již sám nenatáčím ani nefotím. Ta doba je již pryč. Nemovitosti nám fotí profesionální fotograf. Jen tak docílíme nejlepšího výsledku. Stejně tak je to i s videoprohlídkou.

Propagace nemovitosti na YouTube i placená reklama na Facebooku je u nás samozřejmostí. Na Facebook nahrajeme videoprohlídku, zacílíme na potencionální kupující a spustíme placenou reklamu. V roce 2022 již nestačí inzerovat na pár realitních serverech a pak dlouze čekat zda se někdo ozve a pokud ne, tak snižovat cenu. Dobře nastavená placená reklama na Facebooku častokrát předčí denní návštěvnost již zmiňovaných realitních serverů.

Mnoho potencionálních kupujících se pohybuje v lokalitě prodávané nemovitosti. Proto majitelům navrhujeme umístění reklamní plachty NA PRODEJ a v okolí nemovitosti realizujeme letákovou kampaň s několikatisíci letáky.

Potencionální kupující odchází z prohlídky vaší nemovitosti s tištěnými materiály. Doma si v klidu u kávy mohou nemovitost znovu připomenout a koupi si tak lépe a rychleji promyslet.

Čím více lidí, díky našemu marketingu nemovitost uvidí, tím je vyšší pravděpodobnost prodeje za vyšší cenu.

Chcete také prodat nemovitost rychle, bezpečně a za co nejvyšší cenu? Kontaktujte mě. S naším realitním týmem se o vše postaráme. Štěpán Šperka, CENTURY 21 Relax"

Kontaktovat makléře
bgŠtěpán Šperka, DiS.