Prodej rodinného domu 100m², Vrbka

Vrbka

Prodej, Rodinné domy Prodáno
  • Stav: Dobrý
  • Částečně vybavený
prodáno

včetně provize

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme prodej rodinného domu v obci Vrbka, 9 km od Kroměříže a 13 km od Otrokovic. Dům je dispozičně řešen jako 2+1 s obytnou plochou 66 m2. Celková plocha pozemků, které náleží k domu je 3 245 m2. Mezi lety 2010 - 2015 proběhla v domě rekonstrukce štítových stěn, rozvodů elektřiny a vody, plastových oken, podlah. Vytápění je zajištěno kombinací plynových a elektrických přímotopů a krbových kamen. Bojler zajišťuje ohřev vody v koupelně a kuchyni. V zadní části domu je k dispozici dřevárna, dílna, šopa a funkční studna s užitkovou vodou. Odpady jsou řešeny septikem napojeným na kanalizaci. Kryté stání v průjezdu nebo na vlastním pozemku před domem. Lokalita a poloha domu nabízí velmi klidné prostředí. Uvedením energetické třídy G plníme zákonnou povinnost - energetický štítek nedodán.

Prodej rodinného domu 100m², Vrbka

Popis nemovitosti

Cenaprodáno včetně provize
KategorieRodinné domy
LokalitaVrbka
OkresKroměříž
Velikost2 pokoje
Plocha užitná100 m²
Plocha pozemku3.245 m²
Plocha zastavěná200 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
ZařízenýČástečně
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaSilnice, Autobus
VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace, Septik
PENB nedodán G
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky047-02-052
Kontaktovat makléře
Bc. David Kalousek
CENTURY 21 Style Happy
+420 725 293 969
[email protected]
www.century21.cz/makler-bc-david-kalousek

Realitní transakce je velmi významným krokem v životě každého z nás. A jelikož se při ní nakládá s majetky v milionových částkách, tak je důležité tuhle událost nepodcenit.

Jako aktivní sportovec jsem zvyklý vytrvale, usilovně pracovat a makat na 100 %. Tyto vlastnosti převádím i do svých realitních případů. Pokud dostanu důvěru klienta se zájmem o prodej, koupi či pronájem nemovitosti, může si být jistý, že do toho dám stoprocentní úsilí. Přesvědčte se, že realitní služby jdou dělat spolehlivě, moderně a efektivně.

Kontaktovat makléře
bgBc. David Kalousek