Webové stránky jsou v rekonstrukci. Aktuální nabídku najdete na webu sreality.cz

Prodej, Zemědělská usedlost, 237 m² - Mostek - Sudličkova Lhota

Mostek - Sudličkova Lhota

Prodej, Zemědělská usedlost
  • Stav: Před rekonstrukcí
  • Částečně vybavený
  • Zahrada
  • Parkovací stání
3 800 000 Kč

včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej zemědělské usedlosti (býv. statek). Jedná se o soubor budov na stavebním pozemku uspořádaném do "U", tj. dvě obytné části a jednu hospodářskou (RD, výměnek, stodola). Na samostatném stavebním pozemku pak stojí patrová budova garáže a dílny. Budova RD prošla částečnou rekonstrukcí, kdy byly od roku 2018 adaptovány obytné místnosti a kuchyň, zbudována koupelna s WC a RD je nyní schopen užívání. Celkově je pak usedlost určena ke kompletní rekonstrukci (původní stav z cca 1938). Jedná se o zděné, neudržované, nepodsklepené budovy usedlosti/rodinných domů, dispozičně orientované na západ, s 1. NP + 2. NP s dispozicí 3+kk u RD a u výměnku pak 2+kk . Součástí usedlosti je rozlehlá stodola. Hospodářská budova mezi domy byla v minulých letech odstraněna. Po rekonstrukci a výstavbě lze rozšířit na více bytů (adaptace podkroví), nebo na zřízení provozovny. Výměra zastavěných ploch a obestavěného prostoru u jednotlivých staveb:
Výměnek, RD 1: OP=522 m3, zastavěná plocha ZP=91 m2, užitná plocha UP=68 m2, disp. 2+kk. Dům disponuje zachovalými prvky původních konstrukcí (krytina-výměna, stropy, původní okna, dveře, schodiště, podlahy, atd.). Budova se nachází na společném rovinatém stavebním pozemku orientovaným na V-Z.
RD 2: OP=293 m3, zastavěná plocha ZP=51 m2, užitná plocha UP=76 m2. Dům prošel vnitřní rekonstrukcí, z vnějšku disponuje zachovalými prvky původních konstrukcí (krytina-výměna, fasáda, atd.). Budova se nachází na společném rovinatém stavebním pozemku orientovaným na V-Z.
Stodola: OP=639 m3, zastavěná plocha ZP=116 m2, užitná plocha UP=93 m2. Budova disponuje dožitými a z části zachovalými prvky původních konstrukcí (krytina-výměna, stropy, podlahy, atd.). Budova se nachází na společném rovinatém stavebním pozemku orientovaným na V-Z.
Kolna, garáž: OP=442 m3, zastavěná plocha ZP=78 m2, užitná plocha UP=62 m2. Dům disponuje pouze dožitými prvky původních konstrukcí (krytina-výměna, stropy, původní okna, dveře, schodiště, podlahy, atd.). Budova se nachází na vlastním rovinatém pozemku orientovaným na SZ-JV.
K dispozici je studna, žumpa, přípojka VV. Konstrukční charakteristiky domu nejsou k dispozici, rovněž tak jakákoliv stavební dokumentace, je provedeno pouze zaměření současného stavu. Vytápění je řešeno lokálně kamny na TP v každé z obytných místností výměnku, nebo ÚT s kotlem na TP u RD. Napojení k veřejným inženýrským sítím (mimo E, VV, VK) není možné, z důvodu absence řešení těchto sítí v obci.
Obec Sudličkova Lhota leží cca 3 km SV od Chocně. V obci je minimální občanská vybavenost,
Pro více informací kontaktujte makléře. Jedná se o insolvenční prodej z majetkové podstaty dlužníka dle IZ-Zákon č. 182/2006 Sb. Hypoteční financování je možné, ale s ohledem na stavebně-technický stav nemovitosti bude složitější, ideální je zástava jinou nemovitostí.

Prodej, Zemědělská usedlost, 237 m² - Mostek - Sudličkova Lhota

Popis nemovitosti

Cena3 800 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieZemědělská usedlost
LokalitaMostek - Sudličkova Lhota
OkresÚstí nad Orlicí
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná237 m²
Plocha pozemku6.485 m²
Plocha zastavěná336 m²
Plocha zahrady5.816 m²
Počet podlaží2
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1938
ZařízenýČástečně
Míst k parkování4
ParkováníAno
Výtahne
Počet bytů2
Počet domů2
Počet objektů4
KomunikaceŠtěrková, Šotolina
TelekomunikaceInternet
DopravaAutobus
VodaDálkový vodovod, Studna
Elektřina230V, 400V
PlynIndividuální
OdpadVeřejná kanalizace, Septik
TopeníLokální tuhá paliva, Ústřední tuhá paliva
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky11532005
Kontaktovat makléře
Mgr. Ondřej Jaroš
CENTURY 21 Berounka Reality
+420 606 214 680
[email protected]
www.century21.cz/makler-mgr-ondrej-jaros
IČ: 04437080

Logickým vyústěním mé více jak patnáctileté praxe v oblasti hypotečního bankovnictví, oceňování nemovitostí a právní podpory, byla právě volba oboru obchodování s nemovitostmi, jako jednoznačné pokračování mé další profesní dráhy. Bohaté zkušenosti získané v minulosti nyní rozvíjím již sedmým rokem v oblasti obchodu s nemovitostmi. Ve spojení se silným partnerem nastavuji vysoký standard v poskytování realitních služeb především v regionu Berounsko, který velmi dobře znám a který je zároveň mým domovem.

Kontaktovat makléře
bg