Pronájem, byty 1+1 ul. Vítězná, Slaný

Vítězná, Slaný

Pronájem, Byty 1+1 Pronajato
  • Osobní
  • Stav: Velmi dobrý
  • Panelová
  • Částečně vybavený
  • Lodžie
pronajato

včetně poplatků a medií + Odměna RK

Popis a parametry nemovitosti

Nabízím Vám k pronájmu velmi hezký slunný byt s dispozicí 1+1/L a výměrou 34 m2 v blízkém centru města Slaný, ul. Vítězná. Byt je po částečné rekonstrukci 2017, nachází se ve 3. NP ze 5. NP panelového bytového domu. Dle dodaných dokumentů bylo zjištěno: stáří stavby cca 50 let, revitalizace bytového domu v roce cca 2010, zateplení stavby, výměna oken za plastová, stoupačky v plastu, rozvody elektřiny původní, vody v plastu, plynu v mědi. Dispozice: zádveří se vstupem do samostatné koupelny (sprchový kout, umyvadlo s baterií, jádro zděné, WC). Následuje obývací pokoj se vstupem na zasklenou lodžii. Na obývací pokoj navazuje kuchyně s oknem. Kuchyňská linka osazena dřezem, kamna s plynovou deskou. Pokoje jsou průchozí. Podlahová krytina PVC + koberec. Vybavené: vestavěná skříň a pračka v chodbě, vestavěná skříň, TV sestava, jídelní stůl + 2x židle + konferenční stolek v obývacím pokoji, kuchyňská linka včetně myčky „Beko“, kombinovaný sporák „Mora“. K bytu náleží komora na patře a sklep v 1. NP. Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí: MŠ, ZŠ, obchody, Česká pošta, lékárna, sportoviště … Dopravní dostupnost: Dostupnost R7, autobusové nádraží, vlakové nádraží. Byt je ihned k dispozici, nabízí velmi příjemné a klidné bydlení. Pro více informací a prohlídku bytu mě neváhejte kontaktovat.

Pronájem, byty 1+1 ul. Vítězná, Slaný

Popis nemovitosti

Cenapronajato včetně poplatků a medií + Odměna RK
KategorieByty 1+1
LokalitaVítězná, Slaný
OkresKladno
Náklady na bydlení10.757,- Kč/měsíčně
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná34 m²
Počet podlaží5
Podlaží umístění3
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Umístění objektuSídliště
ZástavbaObchodní a obytná
Rok výstavby1970
ZařízenýČástečně
Lodžieano (7 m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové
PENB nedodán G
Stav zakázkyPronajato
Číslo zakázky106-06-124
Kontaktovat makléře
Jana Nekvinda Vraštilová
CENTURY 21 Dream Praha
+420 607 000 021
[email protected]
www.century21.cz/makler-jana-nekvinda-vrastilova

KDO JSEM:
Naplňuje mě obchod, lidi a vztahy. Mým cílem není zvítězit, ale najít společně cestu ke spokojenému cíli všech stran.
Oboru realitních služeb se věnuji již od roku 2008. Dlouholetá zkušenost mě naučila vytvářet hodnoty, jednat s lidmi a pomáhat klientům.
SLUŽBY:
Má práce je mím koníčkem. Miluji svoji práci, lidi, obchodování, nemovitosti,… tak i k tomu přistupuji.
Co Vám mohu nabídnout? Zakládám si na osobním a přátelském přístupu. Hned od počátku spolupráce se snažím poznat a porozumět představám všech klientů, věnovat maximální pozornost a prioritu každému jejich požadavku, jimi se řídit a naši spolupráci v tomto směru realizovat.

o Vyslechnu si vaše potřeby, přání a představy
o Společně najdeme nejlepší variantu řešení vaší situace
o Budu chránit vaše zájmy i bezpečnost obchodu
o Ušetřím váš čas i nervy
o Získáte realitní i obchodní zkušenosti mé i mích přímých kolegů
o Dostanete ucelenou a komplexní službu, plnou péče a informovanosti
o Studuji aktuální zákony, abych předešla potencionálním hrozbám
o Díky znalosti a analýze trhu umím správně navrhnout cenu – prvotní nabídkovou a reálnou cenou
o Zařídím to, do čeho se nikomu nechce – KÚ, odhad, banka, finanční poradce, hypo, právník, geodet, převody medií
o Umím se vypořádat s exekucí, insolvencí, dražbou
o Dát nabídku na X serverů, čekat umí každý. Jdu prodeji naproti, investuji do reklamy, propagace nemovitosti a pracuji s databází klientů Century21
o Odhady pro dědické řízení
o Jsem vaším osobním realitním makléřem s časovou flexibilitou

MARKETING:
Vaše nemovitost si zaslouží profesionální prezentaci, zaslouží si ukázat v tom správném světle, zaslouží si co nejvíce zájemců.
Pro rychlý a úspěšný prodej/pronájem je třeba přivést do nemovitosti co nejvíce kvalifikovaných zájemců. To lze docílit především kvalitně provedenými odbornými činnostmi:
• Homestaging – komplex činností zaměřujících se na zdůraznění předností dané nemovitosti. Tým lidí připraví nemovitost tak, aby přitahovala zájemce. Neznamená to kamuflování nedostatků, ale zdůraznění předností a úprava nemovitosti, případně vybavení prázdné nemovitosti nábytkem.
• Profesionální fotografie, 3D plánek – kvalitní presentace nemovitosti přivede mnohem více vážných zájemců o koupi, což dává majiteli možnost vybrat si vhodného kupce a jednat o podmínkách, někdy i o ceně. Naše prezentace jsou připravované profesionály a jsou pro zájemce názornější a lákavější než fotografie. A navíc – neschováváme se v nich, zájemci vidí, s kým budou jednat a to zvyšuje důvěryhodnost jednání.
• Marketing – nejen inzerát na internetu, ale také reklamní bannery, FB kampaně, letáky, webové stránky, spolupráce s ostatními realitními makléři v zájmu co nejrychlejšího a nejvýhodnějšího prodeje/pronájmu vaší nemovitosti.
• Dražba – této činnosti jsem se věnovala více jak osm let. Chcete vydražit konkrétní nemovitost v dražbě dobrovolné či nedobrovolné? Neváhejte mi tedy kontaktovat.
• Odhad nemovitosti – dědické řízení, i tato sic bolestivá etapa života čeká každého z nás. Odhad nemovitosti bude po vás požadovat notář hned po první sezení.

Kontaktovat makléře
bgJana Nekvinda Vraštilová