Pronájem, 2 x garážové stání, 2x 12m² - ul. Magistrů , P4

Magistrů, Praha - Michle

Pronájem, Garážové stání Pronajato
pronajato

5000 Kč/ za obě garážové stání, cena k jednání

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme dvě garážové stání k pronájmu umístěného v 1 podlaží revitalizovaného cihlového domu, o velikost 2x 12 m², ulice Magistrů , Praha 4- Michle, cena je včetně měsíčních služeb. Možnost pronajmout samostatně. Stání číslo 5 má k dispozici ještě prostor na kolo- motorku. V případě zájmu kontaktujte makléřku.

Pronájem, 2 x garážové stání, 2x 12m² - ul. Magistrů , P4

Popis nemovitosti

Cenapronajato 5000 Kč/ za obě garážové stání, cena k jednání
KategorieGarážové stání
LokalitaMagistrů, Praha - Michle
Okres
Plocha užitná12 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
Stav zakázkyPronajato
Číslo zakázky021-00-290
Kontaktovat makléře
Ing. Veronika Baloun
CENTURY 21 Premium
+420 724 811 473
[email protected]
www.century21.cz/makler-ing-veronika-baloun
IČ: 05775931

https://veronikabaloun.cz/
Jsem tu pro Vás, pokud potřebujete pomoc nebo poradit.
Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh, každý z nás je jiný a každá nemovitost je jedinečná. A proto preferuji osobní přistup ke každému. Nikdo by neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.
Prodej domu, bytu, pozemku nebo jiné nemovitosti není úplně lehký úkol. Čeká na Vás spousta překážek, se kterými je celý obchod spojen. Realitní makléř musí někdy být psycholog a stratég. Já Vám nabízím pomocnou ruku, že za Vás udělám vše co je s prodejem spojené. Budu Váš hromosvod :-)!
Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Dbám na svém dobrém jménu a pověsti.
Život je neustálá změna, a to mě žene kupředu. Jelikož když něco končí, něco nového začíná. Práce realitního makléře mi umožnuje být flexibilní a věnovat se svojí rodině i práci naplno. Vždy jsem pracovala s lidmi, jelikož mezi moje silné stránky patří komunikativnost. Znáte to rčení? "Když někoho vykopnete dveřmi, přijde oknem" Tak to jsem JÁ. Nevzdávám se, vždy si jdu za svým cílem, nebojím se překonávat překážky, a o tom přeci je život realitního makléře.
Tato práce je velmi rozmanitá, nutí mě neustále na sobě pracovat a sebevzdělávat se, abych dokázala na realitním trhu uspět. Práce realitního makléře mě velmi baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Spolupracuji s týmem lidí, točíme video prohlídky, využíváme profesionálního fotografa, vytváříme Home Staging, pracujeme na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti.
Svoji práci se snažím dělat s úctou a profesionálním přístupem ke klientům, a mám radost, když jsou za mnou vidět výsledky.
Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji, ráda se Vám představím osobně u kávy v kavárně, nebo u Vás v kanceláři, práci, doma kde Vám to bude příjemné. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.
Budu se těšit
Vaše Veronika

Kontaktovat makléře
bgIng. Veronika Baloun