Pronájem kanceláře 26 m² - Praha - Čakovice

Za Avií, Praha - Čakovice

Pronájem, Kanceláře Pronajato
  • Stav: Velmi dobrý
  • Cihlová
  • Kanceláře
pronajato

včetně poplatků, + provize RK

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme zprostředkování pronájmu kancelářských prostor o velikosti 26m² ve zrekonstruované moderní budově v ulici Za Avií, v Čakovicích. Kancelářské prostory jsou umístěny v prvním patře budovy. Na patře se nacházejí sousedící kancelářské prostory. Možnost zdarma využívání zasedací místnosti, WC a kuchyňky. V prostorech jsou rozvedeny el. a datové sítě. Kancelář má vlastní jednotku klimatizace.
Cena za pronájem je 290 Kč/m2.
V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (elektřina, voda, topení, úklid, internetové připojení, security, WC, možnost využívání zasedací místnosti a kuchyňky).
Vratná kauce je ve výši jednoho nájmu.

Budova je z velké části pronajímána společností Fjord Bohemia, jejíž hlavní činností je distribuce čerstvých ryb na český trh, zejména do restaurací, hotelů a přímým zákazníkům.

Velkou výhodou objektu je možnost pronájmu střeženého parkovacího stání v areálu. Parkovat lze i v sousedních ulicích. Přímo před areálem jsou autobusové zastávky. Budova se nachází naproti obchodu Globus.


V areálu společnosti je možnost pronájmu chladícího skladu o velikosti 313 m².K dispozici ihned.

Pronájem kanceláře 26 m² - Praha - Čakovice

Popis nemovitosti

Cenapronajato včetně poplatků, + provize RK
KategorieKanceláře
LokalitaZa Avií, Praha - Čakovice
Okres
Plocha užitná26 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
ParkováníAno
DopravaSilnice, Autobus
PENB nedodán G
Stav zakázkyPronajato
Číslo zakázky128-09-099
Kontaktovat makléře
Štěpán Czwartynski
CENTURY 21 OK Centrum
+420 777 164 787
[email protected]
www.century21.cz/makler-stepan-czwartynski
IČ: 25762206

Jmenuji se Štěpán Czwartynski, celý svůj profesní život se věnuji obchodu a práci s lidmi. Práce s realitami mě vždy zajímala a po zkušenostech s prodejem a koupí vlastního bytu jsem se rozhodl věnovat se tomuto oboru naplno. V první řadě mi jde o Vaši spokojenost s mými službami. Věřím, že koupě, prodej, pronájem Vaší nemovitosti bude pro obě strany příjemná a na konci obchodu bude oboustranná spokojenost z dobře odvedené práce s možností dalšího doporučení nebo opětovné spolupráce.

Kontaktovat makléře
bg