Krásné kanceláře mezi Národní a Václavským nám.

Jungmannova 750/34, Praha - Nové Město

Pronájem, Kanceláře Pronajato
  • Stav: Po rekonstrukci
  • Částečně vybavený
  • Cihlová
  • Kanceláře
pronajato

plus služby a sdílené prostory, bez DPH, bez poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Pronájem nově zrekonstruovaných kanceláří v centru Prahy na Jungmannově náměstí v Paláci Zlatý Kříž. Nemovitost se nachází v samém srdci Prahy, v blízkosti stanice metra Můstek naproti budově Magistrátu hl.m. Prahy, v oblasti známé jako Palác Zlatý Kříž (mezi ulicí Jungmannova, Jungmannovým náměstím a Františkánskou zahradou). Zlatý Kříž je architektonickým skvostem s dvěma podzemními a sedmi nadzemními patry. První nadzemní patro disponuje nárožní prodejnou či showroomem s nepřehlédnutelným umístěním včetně zázemí a kanceláří. Druhé až sedmé nadzemní patro je variabilním kancelářským prostorem. Perfektní lokalita mezi Národní třídou a Václavským náměstím zaručuje bezproblémovou dopravní dostupnost a množství služeb v okolí. Volné prostory jsou k dispozici ihned v 5. NP 152 m2 a ve 2. NP 397 m2 - tyto prostory jsou dělitelné.

Krásné kanceláře mezi Národní a Václavským nám.

Popis nemovitosti

Cenapronajato plus služby a sdílené prostory, bez DPH, bez poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieKanceláře
LokalitaJungmannova 750/34, Praha - Nové Město
OkresHlavní město Praha
VlastnictvíJiný
Plocha užitná152 m²
Plocha pozemku832 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění4
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Umístění objektuCentrum obce
Rok výstavby1929
ZařízenýČástečně
Bezbariérovýano
Výtahano
Stav zakázkyPronajato
Číslo zakázky085-206-309748
Kontaktovat makléře
Sylvie Kalinová
CENTURY 21 Alex
+420 607 750 067
[email protected]
www.century21.cz/makler-sylvie-kalinova

"Po studiu vydavatelské činnosti, reklamy a médií jsem se věnovala marketingu a obchodu v realitní sféře. Spolupracovala jsem s developery, investory, správci nemovitostí, subdodavateli, právníky a dalšími. Vždy mě bavilo propojovat marketing s obchodní činností, tyto dvě oblasti se společně perfektně doplňují a já s nimi pracuji i v současné realitní praxi.
Ráda se postarám o vaši nemovitost od první myšlenky na prodej přes profesionální focení, propracovanou inzerci, kompletní prodejní servis, až po převody energií. Pokud hledáte pronájem kanceláří, obchodních prostor, hal a skladů, ráda se hledání chopím a spolu s vámi najdu nejvhodnější prostory a pomohu s vyjednáním výhodných podmínek. Stále si udržuji přehled o současném trhu a snažím se být všestranná."

Kontaktovat makléře
bgSylvie Kalinová