Pronájem kanceláře v centru Rakovníka

Poštovní 18, Rakovník - Rakovník I

Pronájem, Kanceláře
  • Stav: Velmi dobrý
  • Částečně vybavený
  • Cihlová
  • Kanceláře
5 500 Kč za měsíc

+ 2.000 Kč. záloha na služby

Popis a parametry nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme pronájem reprezentativních prostor o výměře 30 m2 v atraktivních prostorách zrekonstruovaného historického domu v centru Rakovníka na Husově náměstí. Jedná se o dvě vzájemně propojené místnosti s jednotlivými výměrami (16 a 14 m2). Prostory jsou vhodné pro zřízení projekční, realitní kanceláře či jiné služby a jsou k nastěhování ihned. V nájemném je zahrnuto též používání a údržba společných prostor (sociální zařízení) a noční hlídání. V zúčtovatelné ceně služeb (2 000 ,-Kč/měsíc) je zahrnuta elektřina, plyn, vodné a stočné, odvoz odpadu, úklid společných prostor a hlídaní objektu. Objekt je střežen bezpečnostním systémem (noční hlídání). Na vlastní náklad si hradí internet popř. telefonní linku.

Pronájem kanceláře v centru Rakovníka

Popis nemovitosti

Cena5 500 Kč za měsíc + 2.000 Kč. záloha na služby
KategorieKanceláře
LokalitaPoštovní 18, Rakovník - Rakovník I
OkresRakovník
VlastnictvíU majitele
Plocha užitná30 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuRohový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
Rok výstavby1900
ZařízenýČástečně
Výtahne
KomunikaceDlážděná, Asfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet
DopravaMHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
Nehospodárná E
249 kWh/m²/rok
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky035-206-284271
Kontaktovat makléře
Ing. David Votápek
CENTURY 21 Tandem
+420 725 293 221
[email protected]
www.century21.cz/makler-ing-david-votapek

"V oblasti realit podnikám od roku 2004, kdy jsem se začal věnovat developmentu rezidenčních nemovitostí v Praze. Dlouhá léta jsem pracoval v oblasti obchodu s finančními službami u nadnárodních společností. 11 let jsme působil v Citibank v České republice, kde jsem převážnou část své kariéry vedl oddělení správy cenných papírů a vztahy ze zahraničními finančními institucemi, a pak taktéž na Slovensku, kde jsem řídil síť obchodníků nabízejících spotřebitelské úvěry. Poslední roky zaměstnanecké kariéry jsem řídil divizi prodeje v tehdy největší leasingové společnosti CAC Leasing nyní vystupující pod jménem UniCredit Leasing.

Logickým vyústěním mého přesvědčení o perspektivě realitního trhu bylo založení realitní kanceláře CENTURY 21 Tandem se svou obchodní partnerkou Markétou Kodlovou, se kterou rovněž spolupracuji v oblasti developerských projektů."

Kontaktovat makléře
bg