Pronájem kanceláře, 190m2, Valašské Meziříčí, ul.Křižná.

Křižná 250, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou

Pronájem, Kanceláře
  • Stav: Po rekonstrukci
  • Cihlová
  • Kanceláře
info v RK

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelář o celkové výměře 190m2, jejíž prostor je složen z prosklené zasedačky a kanceláře pro management v prvním patře nově zrekonstruovaného obchodního centra NOVÁ KŘIŽNÁ.
V kanceláři i zasedací místnosti je položen koberec, na chodbě dlažba. K dispozici kuchyňka a toalety ve společných prostorách.
Vstup do objektu na čip. V objektu je nainstalovaný kamerový systém, digitální ústředna a počítačová síť. Možnost parkování na veřejném parkovišti přímo u budovy. Aktuálně je dostavěno také soukromé parkoviště pro 30 aut. V tomto objektu jsou k dispozici k pronájmu také nové obchodní jednotky.
Obchodní dům je umístěn v blízkosti vlakového nádraží, vedle obchodního centra Křižanova pila a Kauflandu, kde se do budoucna plánuje také nové autobusové nádraží. Proběhlo předláždění prostranství u budovy, čímž tyto prostory získaly ještě na větší atraktivitě.
Neplatíte provizi RK.

Pronájem kanceláře, 190m2, Valašské Meziříčí, ul.Křižná.

Popis nemovitosti

Cenainfo v RK
KategorieKanceláře
LokalitaKřižná 250, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou
OkresVsetín
Plocha užitná190 m²
Počet podlaží2
Podlaží umístění2
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Méně úsporná D
7 kWh/m²/rok
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky133-19-001
Aktualizace9. 1. 2021
Kontaktovat makléře
Ing. Adéla Vymětalíková
CENTURY 21 Váš Realitní Partner
+420 603 885 715
[email protected]
www.century21.cz/makler-ing-adela-vymetalikova

Vystudovala jsem obor finance na Vysoké škole ekonomické v Praze. Během studií jsem dva roky strávila v zahraničí (Austrálie, Německo). Posledních více než 15 let se věnuji obchodu, financím a od roku 2011 též realitám pod hlavičkou Century21. Specializuji se na spolupráci s podnikateli na prodeji / pronájmu jejich komerčních a rezidenčních nemovitostí. Zajistím financování koupě a pojištění nemovitosti. Hovořím česky, anglicky a pasivně rusky a německy. Práce je mým koníčkem. Vyzkoušejte mé služby.

Kontaktovat makléře
bg