Přenechání obchodu se zdravou výživou – Vršovice

Vršovická, Praha - Vršovice

Pronájem, Obchodní prostory Pronajato
  • Stav: Dobrý
  • Vybavený
  • Cihlová
  • Obchodní prostory
pronajato

Popis a parametry nemovitosti

Tento obchod se zavedenou stálou klientelou v žádané lokalitě pro Vás může být skvělá příležitost, jak investovat Vaše finance!
Obchod se nachází na frekventovaném a viditelném místě poblíž tramvajových i autobusových zastávek. I přes lukrativní lokalitu nájem činí pouze 12 000 Kč bez energií.
Nájem je na dobu neurčitou.
Obchod o velikosti 30 m2 se skládá se z jedné místnosti v suterénu, která je však z druhé strany objektu v přízemí. Z této strany je také větší okno do venkovního prostoru, kde se nachází parkoviště. Obchod je plně vybavený zbožím, nábytkem a lednicemi.
Stávající majitel obchodu by si přál přenechat obchod někomu, kdo by pokračoval v prodeji zdravých potravin, a to z důvodu loajality ke svým stálým klientům.
Cena přenechání je 180 000 Kč bez DPH + vybavení a sortiment.
Odměna realitní kanceláři činí 10 % z ceny přenechání.
Další informace Vám rádi sdělíme osobně nebo telefonicky.

Přenechání obchodu se zdravou výživou – Vršovice

Popis nemovitosti

Cenapronajato
KategorieObchodní prostory
LokalitaVršovická, Praha - Vršovice
Okres
Plocha užitná30 m²
Plocha podlahová30 m²
Počet podlaží1
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Umístění objektuCentrum obce
ZařízenýAno
Míst k parkování1
ParkováníAno
Rozměry - výška stropu2 m
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední elektrické
PENB nedodán G
Stav zakázkyPronajato
Číslo zakázky142-09-022
Kontaktovat makléře
Pavlína Lupínková, DiS.
CENTURY 21 Harmony
+420 739 561 239
[email protected]
www.century21.cz/makler-pavlina-lupinkova-dis
IČ: 08325961

Office Manager Marek Čihák about Pavlína:
"Pavlína has a strong sense of positive communication and personal development in the real estate direction. She specializes to real estate market in Prague, where she looks for profitable investment properties for clients from abroad. She speaks fluent English, which is appreciated by every client from abroad (investor). I recommend clients to cooperate with Pavlína on the basis of an exclusive agreement so that she can present your property to investors ".

Mr. Benc, client:
Hello, I would definitely like to highlight your willingness and proactive approach. At the same time, you were accommodated in everything we needed ie. two examinations in one day, within a few hours, and prompt delivery of all the information and documents we asked for. That's how I imagine approaching a customer. Thanks a lot. Benc.

překlad:

"Co o Pavlíně říká ředitel kanceláře pan Marek Čihák ?
„Pavlína má silný smysl pro pozitivní komunikaci a osobní rozvoj v realitním směru. Specializuje se na Prahu, kde vyhledává zahraničním klientům vhodné investiční nemovitosti. Plynule hovoří anglicky, což ocení každý zahraniční klient (investor). Doporučuji klientům spolupracovat s Pavlínou na bázi výhradní dohody, aby pak mohla Vaší nemovitost investorům prezentovat“.

Jak vidí práci Pavlíny její klienti ?
Dobrý den, určitě bych chtěl vyzdvihnout Vaší ochotu a proaktivni přístup. Zároveň jste vyšla vstříc ve všem, co jsme potrebovali tzn. dvě prohlidky během jednoho dne a to v rozmezí jen pár hodin, dále promptní dodání veškerých informací a podkladů, o které jsme požádali. Takhle si představuji pristup k zakaznikovi. Moc diky. Benc."

Kontaktovat makléře
bgPavlína Lupínková, DiS.