Prodej bytu k rekonstrukci, 1+1, 45m², Praha - Smíchov

K vodojemu 2098/14, Praha - Smíchov

Prodej, Byty 1+1
  • Osobní
  • Stav: Před rekonstrukcí
  • Cihlová
4 850 000 Kč

včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Nabídka tohoto bytu se současnou dispozicí 1+1 určitě vyniká především svou lokalitou.
Ulici K Vodojemu naleznete v původní viniční stráni, na spodním okraji vilové oblasti Malvazinky na Smíchově. Nabízený byt se nachází v horním podlaží kompletně revitalizovaného domu se zahradou.
Plocha tohoto bytu je 45 m2 a byt může případně sloužit k okamžitému užívání. Neprošel však doposud žádnou stavební úpravou ani rekonstrukcí, kromě instalace rozvodů topení a plynového kotle, který současně ohřívá i vodu. Orientace tohoto bytu je severozápadní, směrem do zeleně za domem. Především vzrostlý ořech pod oknem, navozuje zvláštní „přírodní atmosféru“ v bytě.
Na prohlídce očekávejte spíše takovou retro návštěvu. Třeba Vás zaujmou původním vstupní dveře do bytu nebo parkety v pokoji. V předsíni je kutilským způsobem částečně snížená část stropu, čímž se naši předci snažili vyřešit tolik potřebný úložný prostor. Pokud se rozhodnete byt kompletně zrekonstruovat, nabízí se zde např.možnost přesunu kuchyně do poměrně dlouhé předsíně, čímž získáte dva samostatné pokoje. Tato varianta je na znázorněna na přiloženém 3D půdorysu. Příčka mezi pokoji je nenosná, takže variant na zlepšení, se nabízí opravdu dost. Do bytu sice musíte vyšlápnout, kromě venkovních schodů, ještě 3 podlaží v domě, ale hledejte v tom šanci na zlepšení a následném udržování své fyzické kondice.
Dům proběhl v minulých letech kompletní rekonstrukcí směnou za užívání původních půdních prostor – nová střecha a zateplení domu. Díky této zásadní opravě domu se všem vlastníkům výhodně upravila výše poplatků a byt je tak zajímavý i z pohledu měsíčních nákladů (FO = 484,- Kč).
V okolí je všude spoustu zeleně a kromě zahrad kolem okolních rodinných vil, Vám procházky zpříjemní např. návštěva Parku Na Pláni, Santošky nebo Pavího vrchu. Když půjdete od domu z kopce dolu, jste během pár minut na zastávce tramvaje a BUS „Laurová“. Směrem do kopce zase „ Nad Laurovkou“. Z obou stran jste každopádně do 10 min na Andělu – stanice metro „B“, kde se můžete věnovat kultuře i nakupování.
Můj kolega Vám jistě pomůže vymyslet i kvalitní způsob financování, tak nečekejte a domluvte si prohlídku.

Prodej bytu k rekonstrukci, 1+1,  45m², Praha - Smíchov

Popis nemovitosti

Cena4 850 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu
KategorieByty 1+1
LokalitaK vodojemu 2098/14, Praha - Smíchov
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná45 m²
Plocha podlahová45 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění4
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Výtahne
KomunikaceDlážděná
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové
Velmi úsporná B
72.2 kWh/m²/rok
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky14421799
Kontaktovat makléře