prodej bytu 3+1 ( 4+1), 155m², balkon ve výstavbě, Praha - Staré Město, parking vedle domu

Rybná, Praha - Staré Město

Prodej, Byty 4+1
  • Osobní
  • Stav: Velmi dobrý
  • Cihlová
  • Částečně vybavený
  • Výtah
35 000 000 Kč

včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme vám ke koupi rozlehlý byt, umístěný v předposledním, šestém podlaží, novogotického domu v těsné blízkosti Dlouhé ulice, Staré Město, Praha 1. Fotografie jsou kombinace stávajícího stavu bytu a druhá polovina jsou vizualizace vzorového budoucího stavu po rekonstrukci a dostavbě balkonu. Byt je umístěný na jednom podlaží. Výměra bytu je 155m2. V současné době má byt dispozici 3+1, neprůchozí místnosti; je zde samostatná kuchyň, velký obývací pokoj, dvě ložnice, dvě koupelny a dvě toalety. Obě ložnice jsou nadstandardně rozlehlé.
Z kuchyně a obývacího pokoje jsou úchvatné výhledy na Týnský chrám, Pražský hrad, kostel sv. Jakuba, Petřín, a střechy Starého Města. Byt je vybaven tepelným čerpadlem vzduch-vzduch (topí i klimatizuje) a má k dispozici venkovní elektro nabíječku za běžnou dvou tarifní sazbu.
Součástí prodeje je také povolení na výstavbu balkonu (hrazeno SVJ), projekt na rekonstrukci bytu, který mimo jiné obnáší zvednutí stropů o 30cm, rozdělení velké pracovny na dvě ložnice, výstavbu úklidové komory, renovaci povrchů a zařízení, lodžiové okno a krb. Po dokončení renovace bude dispozice bytu neprůchozí 4+1/B; bude disponovat zvukově neprůzvučnými okny.
Byt je umístěný v reprezentativním domě, který je po nedávné většinové rekonstrukci, s menším výtahem. Je připravená renovace historických fazet a interiérů, na jejíž podobě se SVJ dohodlo s Národním památkovým ústavem.
V těsné blízkosti domu se nachází podzemní parking, lze přenechat parkovací stání za cca 2000,- / měsíc. V nejbližším okolí se nachází restaurace, kavárny, nákupní centrum Palladium i další veškerá vybavenost. Metro nebo tramvaj jsou v dochozí vzdálenosti pěti minut od domu. Velkou výhodou lokality je také nedaleké Masarykovo nádraží a bezproblémové nájezdy na výpadové komunikace. Doporučujeme prohlídku.

prodej bytu 3+1 ( 4+1), 155m², balkon ve výstavbě, Praha - Staré Město, parking vedle domu

Popis nemovitosti

Cena35 000 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu
KategorieByty 4+1
LokalitaRybná, Praha - Staré Město
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná155 m²
Plocha podlahová160 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění6
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
Rok výstavby1896
ZařízenýČástečně
Výtahano
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Kabelová televize, Kabelové rozvody
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníJiné
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky021-11-146
Kontaktovat makléře

Prozkoumali jsme okolí

Bankomat

Bankomat

Banka

Banka

Pošta

Pošta

Doprava

Doprava

Vlak

Vlak

Autobus

Autobus

MHD

MHD

Kino

Kino

Divadlo

Divadlo

Kulturní centrum

Kulturní centrum

Lékař

Lékař

Zdravotní středisko

Zdravotní středisko

Nemocnice

Nemocnice

Obchod

Obchod

Večerka

Večerka

Hypermarket

Hypermarket

Restaurace

Restaurace

Bar

Bar

Škola

Škola

Školka

Školka

Sportoviště

Sportoviště

Fitness

Fitness

Bazén

Bazén

Jaroslav Bolina
CENTURY 21 Premium
+420 722 504 504
[email protected]
www.century21.cz/makler-jaroslav-bolina
IČ: 67289720

Oboru realit se věnuji od roku 2002, nabízím služby týkající se převodu, nebo nákupu, rezidenčních nemovitostí (bytů a rodinných vil), komerčních objektů, činžovních domů, pozemků, historických a rekreačních objektů, lesních pozemků, zajištění nájmů komerčních nebo rezidenčních prostor, převodu družstevních podílů. Jsem připravený pomoci s převody obchodních podílů, sloučení, rozštěpení firem a řešením nestandardních situací.

On my profile you will find residential properties, investment plots, some high-yield commercial/residential properties and others. I offer some properties “with no public presentation” in order to preserve the unique nature of the offer. For foreign investors we offer complete representation during the search for properties and price negotiations. I can mediate a high-quality legal service and can arrange other services (company foundation, a registered address in the Czech Republic, translators and interpreters).

Добро пожаловать. На моем профиле вы найдете прибыльную недвижимость коммерческую/жилую. Кроме того, вы найдете здесь информацию о коттеджной недвижимости средней и высшей категории, инвестиционных участках и пр. Многие виды недвижимости предлагаются «без публичного представления» в виду сохранения уникальности предложения. Для иностранных инвесторов, предлагаются услуги по представлению в поисках недвижимости, переговоров о цене, по посредничеству юридических услуг высокого уровня (Чехия и Европа), а также по обеспечению прочих видов услуг (учреждение компании, предоставление юридического адреса в ЧР, обеспечение услуг переводчика, размещение в Праге/ЧР и др).

Kontaktovat makléře
bg