Rodinný dům se zahradou a vlastním parkováním Kardašova Řečice

Sídliště T. G. Masaryka, Kardašova Řečice

Prodej, Rodinné domy Prodáno
  • Stav: Novostavba
  • Částečně vybavený
  • Zahrada
  • Nízkoenergetický
  • Parkovací stání
prodáno

K nastěhování 10/2022!

Popis a parametry nemovitosti

Marně hledáte novostavbu moderního domu na Jindřichohradecku? Máme pro Vás zajímavou nabídku v Kardašově Řečici. Do Jindřichova Hradce je to 13 minut autem a na dálnici D3 směr České Budějovice nebo Praha jste za 8 minut. Nabízíme k prodeji novostavbu nízkoenergetického řadového rodinného domu se zahradou a vlastním parkovacím místem pro dvě vozidla. V nabídce jsou celkem 4 domy, výstavba je v plném proudu a stěhovat se můžete již v říjnu letošního roku.
Předmětem této inzerce je dům s označením RD 3. Jedná se o přízemní rodinný dům s obytným podkrovím dispozice 5+kk s užitnou plochou 170 m2. Celková výměra pozemku je 299 m2. Velkou výhodou je skutečnost, že do domu lze vstupovat jak z východu, kde se nachází praktická předzahrádka tak i ze západu, kam je situována zahrada a parkovací stání. Dům na zastavěné ploše 104 m2 je dispozičně řešen takto: z východní strany vstupujeme do zádveří domu (5,41 m2), dále vcházíme do chodby (7,74 m2), ze které vstupujeme do jednotlivých místností přízemí - pracovny (12,36 m2), koupelny (8,19 m2), která je vybavena sprch. koutem, umyvadlem a toaletou a obývacího pokoje s jídelnou, kuchyní (32,64 m2) a přímým vstupem do zahrady. Dům propojuje chodba s technickou částí (14,14 m2), která zajišťuje vstup do domu ze západní strany, kde se nachází zahrada a parkovací stání. Vstup do podkroví je po schodišti s podestou. V podkroví se nachází velká ložnice (18,39 m2) prosvětlena dvěma střešními okny směrem na východ, dětský pokoj (24,04 m2) s dvěma střešními okny na západ a druhý pokoj (19,74 m2) s jedním střešním oknem na západ. Dále se v podkroví nachází koupelna (11,96 m2), která je vybavena vanou, dvěma umyvadly a toaletou. Součástí standardního vybavení domu jsou vnitřní dveře, podlahové krytiny (plovoucí podlahy, keramická dlažba), obklady koupelen včetně výše uvedeného vybavení. Vlastní výběr tohoto tomto vybavení je možný, však je nutné si pospíšit, protože stavba běží rychle. Vytápění je zajištěno kondenzačním plynovým kotlem a celý dům je vybaven podlahovým vytápěním. Veškerá občanská vybavenost základní a mateřská škola, obchody a pošta je v docházkové vzdálenosti. Dům bude připraven k nastěhování do 31.10.2022.

Rodinný dům se zahradou a vlastním parkováním Kardašova Řečice

Popis nemovitosti

Cenaprodáno K nastěhování 10/2022!
KategorieRodinné domy
LokalitaSídliště T. G. Masaryka, Kardašova Řečice
OkresJindřichův Hradec
Velikost5 a více pokojů
Nízkoenergetickýano
Plocha užitná170 m²
Plocha podlahová170 m²
Plocha pozemku299 m²
Plocha zastavěná104 m²
Plocha zahrady117 m²
Počet podlaží2
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
ZařízenýČástečně
Míst k parkování2
ParkováníAno
Terasaano
KomunikaceAsfaltová
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové
Velmi úsporná B
74 kWh/m²/rok
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky09822004
Kontaktovat makléře
Aleš Facon
CENTURY 21 Jelen Reality
+420 605 269 768
[email protected]
www.century21.cz/makler-ales-facon

Obchod s realitami je velká výzva. Této výzvě jsem podlehl již v roce 2001, kdy jsem nastoupil do developerské společnosti Jelen Development. Získával zkušenosti a postupem času na pozici projektového manažera vedl projekty výstavby rodinných domů, bytů a stavebních parcel. Dnes vím, že základem úspěšného realitního obchodu je bezchybná a kvalitní komunikace s klientem. Nabízím Vám klidný a bezpečným prodej, koupi nebo pronájem Vaší nemovitosti. Jsem připraven nabídnout velmi výhodné možnosti financování díky objemu prodávaných nemovitostí. Těším se na setkání s Vámi.

Kontaktovat makléře
bg