prodej skladovací haly v obci Kunice u Lysic

Kunice 11

Prodej, Sklady
  • Stav: Po rekonstrukci
  • Cihlová
  • Sklady
7 000 000 Kč

+ DPH z kupní ceny, + provize RK

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný zemědělský objekt vhodný pro skladování či výrobu, s vlastními kancelářskými prostory a fotovoltaickou elektrárnou umístěnou na střeše objektu. Hala je o celkové ploše 506 m2 + výměra pozemku 1444m2 (celkem plocha 1950m2) v obci Kunice u Lysic nedaleko města Brna. Hala je vhodná k výrobě, či skladování materiálu nebo potravin, které se zde v současné době skladují. Hala má vlastní sociální zázemí a kanceláře.. Na střeše haly je fotovoltaická elektrárna jejíž roční výnos je cca 200 -250tisíc Kč (dle sluneční aktivity) a je současná kupní ceny. Hala byla před 8 lety modernizována a je ve velmi dobrém technickém stavu, je zde kamerový systém a zabezpečovací systém.
Součástí prodeje je i pozemek, pro možnosti výstavby dalšího objektu - office/bydlení. K hale je bezproblémový nájezd velkých motorových vozidel a je velmi dobře dostupný jak pro automobily, tak i kamiony.
Obec Kunice leží nedaleko frekventované trasy R43 spojující Brno a Svitavy.

prodej skladovací haly v obci Kunice u Lysic

Popis nemovitosti

Cena7 000 000 Kč + DPH z kupní ceny, + provize RK
KategorieSklady
LokalitaKunice 11
OkresBlansko
Plocha užitná506 m²
Plocha pozemku1.950 m²
Plocha zastavěná506 m²
Počet podlaží1
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ParkováníAno
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky114-04-080
Kontaktovat makléře
Ing. Kristýna Šnajdrová
CENTURY 21 Dream
+420 607 000 021
[email protected]
www.century21.cz/makler-ing-kristyna-snajdrova

Vystudovala jsem Mendelovu zemědělskou a lesnickou univerzitu v Brně a po té jsem se věnovala výhradně obchodu a marketingu. V roce 2012 jsem se stala realitní makléřkou sítě Century 21, kde jsem mohla tyto své zkušenosti z obchodu a marketingu uplatnit. Práce v realitách mě natolik naplňovala, že stala i mým koníčkem a jsem ráda, že se na mne klienti neustále s důvěrou obrací. Od roku 2019 jsem ředitelkou brněnské pobočku Century 21 Dream, kde spolu se svými kolegy plníme lidem sny o jejich bydlení.
Za ty roky jsem získala jsem čtyři prestižní mezinárodní ocenění Centurion udělovaných v síti CENTURY 21 v USA, které obdrží jen 3% makléřů z celého světa.
Mým cílem je 100% spokojenost všech klientů, kteří se na naší společnost s důvěrou obrací a pevně věřím, že mezi nimi budete i Vy.

Kontaktovat makléře
bgIng. Kristýna Šnajdrová