Webové stránky jsou v rekonstrukci. Aktuální nabídku najdete na webu sreality.cz

Projekt - Bělkovice-Lašťany

Bělkovice-Lašťany 301

, Projekt
od 6 499 000 Kč

Popis a parametry nemovitosti

Nevšedně řešený projekt jsme ušili na míru klientům, kteří se nechtějí vzdálit daleko od města, a rádi by využívali veškeré výhody rodinného domu a kompletní občanské vybavenosti v okolí. Výstavbou vzniknou tři nízkonákladové dvoupodlažní domy o dispozici 3+kk a 4+kk se zahradami.

Jednotky jsou vystavěny kvalitními materiály a prakticky dispozičně řešeny vč. terasy pro posezení nebo místa na zahradě pro vířivku i oplocený výběh pro mazlíčky. Všechny bytové jednotky mají kompletně dokončenou koupelnu i WC, interiéry jednotek jsou včetně interiérových dveří a finálních povrchů.

Projekt je šetrný k životnímu prostředí, kromě výhod energetické třídy A+ a pasivního domu využívá také fotovoltaické elektrárny pro produkci elektrické energie. Pro vytápění těchto domů využíváme tepelné čerpadlo, což zajišťuje efektivní a ekonomické vytápění. Domy jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, jako je rekuperace vzduchu, podlahové vytápění v celém domě a kvalitní obvodové zdivo s nadstandardním zateplením. To znamená, že náklady na provoz budou velmi nízké. Součástí ceny je také srovnání terénu, oplocení a vydláždění příjezdové cesty.

Domy je možné kompletně dokončit na klíč včetně veškerého vybavení s důrazem na design a drobné detaily. Plánované zahájení výstavby je na začátku roku 2024 s očekávaným dokončením v polovině roku 2025, předpokládá se i dříve.

Ke každému domu Vám nabízíme exkluzivní financování za nejvýhodnějších podmínek na trhu s možností snížení úrokové sazby i v průběhu fixace. Celý proces koupě a financování převezmeme, zajistíme tak hladký průběh a minimalizujeme nežádoucí komplikace.

Jedná se o unikátní projekt v zástavbě novějších domů u lesa, pokud tedy hledáte krásné klidně bydlení s dostatkem prostoru a nízkými náklady na provoz, pokud vás tento projekt zaujal, doporučujeme nás co nejdříve kontaktovat, abyste mohli získat svůj ideální domov, který přizpůsobíme vašim potřebám.

forestrezidence.cz

Projekt - Bělkovice-Lašťany

Popis nemovitosti

Cenaod 6 499 000 Kč
KategorieProjekt
LokalitaBělkovice-Lašťany 301
OkresOlomouc
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky15445005
Kontaktovat makléře

Prozkoumali jsme okolí

Obec Bělkovice-Lašťany se nachází v okrese Olomouc v Olomouckém kraji. Vznikla spojením dvou dříve samostatných obcí, v dojezdové vzdálenosti 9km se nachází obec Šternberk, 12km daleko je pak město Olomouc.