Webové stránky jsou v rekonstrukci. Aktuální nabídku najdete na webu sreality.cz

K&L Reality

K&L Reality vznikly spojením pracovních sil a přátelství Kláry a Lucie, tedy propojením sil z realitního a finančního trhu podložené 10-ti lety praxe a dalšími několika lety zkušeností z velkých korporací v obchodní sféře a péče o zákazníky.

Máme kreativního obchodního ducha a vždy se snažíme pro naše klienty najít nejlepší a nejvýhodnější řešení požadavku, který pro něj řešíme.

Jsme schopni Vám pomoci s prodejem, pronájem, správou nájmu i financováním a zajištěním veškerých rizik spojených s pronájmem. Pracujeme v čase s cenou prodávané nebo pronajímané nemovitosti. Stejně tak se postaráme o nejvýhodnější podmínky financování, zdarma a bez poplatků, pomůžeme Vám i se snížením úrokové sazby v průběhu fixace a další nadstandardní finanční a realitní služby. Vše vyřídíme za Vás, s námi nemusíte do banky ani na úřady.

Pomůžeme Vám i s odhadem nemovitosti pro dědické řízení nebo podáním daňového přiznání z nabytí nemovitosti. Zařídíme Vám přepis energií na nového majitele nebo na nájemníka.

Nabízíme zdarma konzultace menších i větších developerských záměrů.
Pomůžeme Vám s rozparcelováním či kolaudací nemovitosti.

Máme v nabídce i neveřejné nabídky nemovitostí, o kterých se díky nám dozvíte.
Při hledání nemovitostí Vás budeme informovat o vhodných novinkách dříve než budou oficiálně uveřejněny.

Podílíme se na prodeji a financování developerských projektů, navíc realizujeme vlastní developerské projekty.

Naší prací pomáháme, máme vlastní nadační fond Matias do kterého odvádíme z každého našeho obchodu část provize. Pomáhejte s námi!

Naše domovská pobočka je v Olomouci, ale najdete nás i v Praze a Ostravě. Našich služeb je možné využít v rámci celé České Republiky.


Lucie&Klára&Adam

CENTURY 21 K&L Reality
Nemovitosti

Podívejte se na celý náš tým
nebo se k nám rovnou zastavte.

Adam JarnýZobrazit detail
Luděk VeselýZobrazit detail
Ing. Klára ŘezníčkováZobrazit detail